• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Bytom

arch_przemo

Aktywny użytkownik
Reakcje
6 0 0
#1
Hej, droga Braci! Czy Ktoś się wybiera do Bytomia w ten weekend. Chętnie bym się tam pokazał, ale mogę być na miejscu tylko w sobotę dopiero około 15-tej. Czy wie ktoś do której "się jeździ"?
 

Dominik

Znany użytkownik
FREMO Polska
NAMR
Reakcje
305 13 0
#2
Na przykład ja się wybieram ;)
Ale o 15 tej to będzie już po ptokach. Spotkanie zaczyna się około 0930 i kończy między 13 a 14.
 
OP
OP
arch_przemo

arch_przemo

Aktywny użytkownik
Reakcje
6 0 0
#4
Dominik napisał(a):
o 15 tej to będzie już po ptokach
No to lipa... może uda mi się być w Sosnowcu.... :neutral:
PULMAN napisał(a):
I jak się również wybieram
Cześć Pulman. Czy jedziesz ze swoimi nowymi modułami? Chudy mowił, ze jedziecie razem. A ja widziałem Twoje stare Żelistrzewo w bibliotece w Dąbrowie :grin:
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#5
Chłopaki wklejcie potem jakieś zdjęcia ze spotkania. Mnie napewno nieuda sie wyrwać gdyż mam robotę tutaj na miejscu :neutral:
 
OP
OP
arch_przemo

arch_przemo

Aktywny użytkownik
Reakcje
6 0 0
#6
pado napisał(a):
Chłopaki wklejcie potem jakieś zdjęcia ze spotkania. Mnie napewno nieuda sie wyrwać gdyż mam robotę tutaj na miejscu :neutral:
No właśnie - napiszcie kto się wybiera! Moze udało by mi się wyskoczyć na godzine - półtorej (góra) ale na sam poczatek - gdzieś koło 9.00 - 9.30.
 

Tomasz Wojczyk

Aktywny użytkownik
H0e
Reakcje
5 0 0
#8
Wyjeżdżam jutro rano do Bytomia z Krakowa, aktualnie mam trzy wolne miejsca w samochodzie. Kto chce się zabrac niech pisze na GG: 9720095 lub dzwoni 792874187. Pod GG i telefonem jestem do godziny 24.

Pozdrawiam.
Tomek
 
OP
OP
arch_przemo

arch_przemo

Aktywny użytkownik
Reakcje
6 0 0
#9
PULMAN napisał(a):
Napewno coś wkleimy.
No kaj mocie te zdjyncia z Bytumia :grin: No niestety mimo najszczerszych chęci nie udało mi się dziś dotrzeć na spotkanie - pozostaje mi czekać do Sosnowca... A ponoć ciekawe rzeczy mozna było zobaczyć - np. sterowniki do semaforów Kluby. Prawda to?
 
OP
OP
arch_przemo

arch_przemo

Aktywny użytkownik
Reakcje
6 0 0
#17
Oto parę fot z imprezy
 

Załączniki

Podobne wątki