• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Bytom - warsztaty modelarskie.

cenTTury

Nowy użytkownik
Ta szersza płytka to prototyp dekoder oświetlania wagonów (na wcześniejszych zdjęciach można zobaczyć już poczyniony dekoder do konkretnego modelu wagonów) , natomiast ta węższa to mój "nowy projekt" dekoder sygnałów PKP w standardzie E1 - na razie fazie testowej.

OP
OP
Czesław Turko

Czesław Turko

Aktywny użytkownik
Materiał do prac podczas najbliższych środowych warsztatów przygotowany. Będzie z tego zestaw torów do testowania lokomotyw i wagonów które maja rozstaw osi 16,5 mm, 12,0 mm, 9,0 mm.
20190520_111844.jpg

OP
OP
Czesław Turko

Czesław Turko

Aktywny użytkownik
Jak w każdą środę kolejne warsztaty podczas których będzie można zobaczyć dalszy ciąg prac nad segmentem do jazd testowych. Będzie lutowanie torów i wykonywana instalacja elektryczna pod tym segmentem. Co przyniosą i nad czym będą pracowali inni jest ich tajemnicą.

OP
OP
Czesław Turko

Czesław Turko

Aktywny użytkownik
Ponieważ nie było chętnych, którzy chcieliby uczestniczyć w dzisiejszych warsztatach skorzystałem ja.
Pojechałem na industriadę odbywajacą się na GKW na stacji Bytom Karb.

Załączniki

• 354,1 KB Wyświetleń: 93
  • 286,9 KB Wyświetleń: 92
  • 317,6 KB Wyświetleń: 90
  • 251,7 KB Wyświetleń: 90
  • 300,7 KB Wyświetleń: 92
  • 308,1 KB Wyświetleń: 88
  • 285,6 KB Wyświetleń: 87
OP
OP
Czesław Turko

Czesław Turko

Aktywny użytkownik
W okresie wakacyjnym będzie remontowane kolejne pomieszczenie przeznaczone dla uczestników warsztatów. Planowane jest zrobienie w nim warsztatu do prac brudnych przy makietach takich jak cięcie, szlifowanie, malowanie, wiercenie, klejenie, itp.
20190507_185306.jpg

OP
OP
Czesław Turko

Czesław Turko

Aktywny użytkownik
Jutro 20 czerwca w Bytomiu przy ul. Stolarzowickiej 19 organizowany jest "Piknik rodzinny" przez administratora budynku w którym mieści się modelarnia. W związku z tą imprezą został w pomieszczeniach warsztatów wystawiony moduł makiety kolejowej. Zapraszam zainteresowanych modelarstwem kolejowym do odwiedzin w godzinach od 12,00 do 18,00. II p. sala 15.

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 2
Imprezy 6
Imprezy 1
Imprezy 20
Imprezy 22