• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztaty Bytom – Warsztaty Modelarstwa Kolejowego – cykliczne spotkania

Dominik

Znany użytkownik
FREMO Polska
NAMR
Reakcje
305 13 0
Zielona obecnie ma rewitalizowaną (nomen omen) zieleń. Poza tym ma dobudowany fryz, oświetlenie i tło. Została też rozbudowana o dodatkowe moduły. W Czyżowicach odbędzie się pierwszy pokaz tej makiety po przebudowie, odnowieniu, no i w wersji prezentacyjnej.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
Bo nie ludzie są ważni w tym wątku a efekty ich pracy i nie ważne też czy do tych efektów przyczynia się jedna osoba,cała grupa,czy krasnoludki.
Ostatecznie, forum nazywa się Mdelarstwo.Info, a nie Modelarze.Info. ;)

Wzruszyłem się Waszą zajadłą obroną tej tajemniczej twierdzy, naprawdę, ocieram właśnie łzy, ale to nie jest odpowiedź na moje pytanie.
 

cenTTury

Nowy użytkownik
Reakcje
8 0 0
@Paweł R
Twierdza to to nie jest ale kiedyś były koszary i obok działa schron. Wracając do meritum to obok głównego aktora mistrza Czesława jest kilku drugoplanowych, a w sumie wyspecjalizowanych w swoich dziedzinach. Nie dysponujemy nadwornym fotografem by robił zdjęcia w trakcje prac i przeważnie robione są już po, żeby coś było. Niestety nie dysponujemy patentem by zmusić kogoś do przyjścia, jedni wolą poświęcić godziny czytając/oglądając poradniki a inni zobaczyć i spróbować tego na żywo.

Mam takie wrażanie, że po rozpadzie/zawieszeniu Waszego klubu (nieznam sytuacji, więc mogę mieć mylne pojęcie) uważasz, że takie inicjatywy nie mają powodzenia - może masz rację, ale dlaczego by nie spróbować, a może wyjdzie z tego coś fajnego. Pozatym jest to inna forma każdy buduje swoje dzieło, nie tworzymy jednej całości jako takiej.

Dlatego wszystkich chętnych zapraszam na najbliższe warsztaty które odbędą się już w tą środę.
 
OP
OP
Czesław Turko

Czesław Turko

Aktywny użytkownik
Reakcje
240 2 0
Na moją prośbę właściciel modułu stacji Zielona zgodził się postawić go w modelarni i w niej dokonać dorobienia tła, oświetlenia i jeszcze kilkunastu innych rzeczy. Dzięki temu wielu zainteresowanych modelarstwem kolejowym a przychodzących podczas trwania warsztatów ma okazję zobaczyć w realu, na czym polega modułowe modelarstwo kolejowe. Warsztaty odbywają się raz w tygodniu a właściciel stacji Zielona przychodzi codziennie i realizuje swój plan. Stąd tyle informacji o pracach przy tej stacji a znacznie mniej o innych pracach uczestników warsztatów.

Dzisiaj środa to przyszli ci, co przychodzą raz w tygodniu. Każdy coś tam przy swoich rzeczach dłubał. Trzy godziny, bo tyle trwają warsztaty to niewiele, ale efekty widać. W następna środę będą pracować dalej.
 

Załączniki

OP
OP
Czesław Turko

Czesław Turko

Aktywny użytkownik
Reakcje
240 2 0
Za nami kolejna pracowita środa w modelarni.
Prace przystosowywania stacji Zielona do indywidualnej prezentacji praktycznie ukończone. Zostały do przyklejenia napisy.
Każdego, kto chciałby zobaczyć tę stację w pełnej krasie przed jej złożeniem zapraszam w najbliższą niedzielę do modelarni od godz. 9.00 do 13.00.
 

Załączniki

OP
OP
Czesław Turko

Czesław Turko

Aktywny użytkownik
Reakcje
240 2 0
Przypominam zainteresowanym o giełdzie modelarskiej, która odbędzie się w najbliższą niedzielę w hali sportowej w godzinach od 8.00 do 14.00 przy ul. Stolarzowickiej 19 w Bytomiu.
Wejście i wjazd od ul. Kasztanowej.
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:

Podobne wątki