• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Budynki i ciekawe obiekty

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
Kolega Pt47-106 niedługo zacznie tu chyba wklejać zdjęcia nieba !!!! Albo.....dajmy na to...... czegokolwiek !
Jakie to ma znaczenie co to będzie, skoro jak zwykle sam fakt wstawienia zdjęcia czegokolwiek jest oceniany pozytywnie przez naczelnych forumowych doceniaczy.
Zasada jest prosta: wstawiasz zdjęcie nie ważne czego i nie ważne w jakim wątku, a kolega Szwed i tak to doceni. Tym sposobem osoby jakie wstawiają wiecznie niewyraźne zdjęcia nie ukazujące w zasadzie niczego wartościowego robią to stale, bo i tak za każdym razem dostają za to oceny pozytywne.
 

Pt47-106

Znany użytkownik
Reakcje
564 11 5
Ja dlatego wstawiłem te fotki bo w temacie pisze inne obiekty uznałem że fotki darzewek to dobra baza do wykonaia na moduł lub makietę
 
OP
OP
viator

viator

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
Jest osobny temat dot. zieleni na makiecie - bardzo ciekawy zresztą. Tutaj raczej wstawiamy jak mi się zdaje obiekty "antropogeniczne"...
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
957 15 0
Teraz drzewa wstawiacie, niebawem będzie zapewne tęcza, pewnie jakiejś kwiaty, chwasty itp:D:D:D. Może zborze ktoś wstawi albo widok morza hehe;)
 

Krzysztof Koj

Znany użytkownik
Reakcje
635 3 1
Wiem, że drzewa nie są budynkami i nawet nie jestem pewien, czy można je nazwać obiektami (chociaż pewnie można?) :), ale... zdjęcia grup zieleni (czyli drzew i krzewów), które umieścił tutaj Kolega "Pt47-106" wydają się być bardzo ciekawe i dlatego zapisałem sobie nawet te zdjęcia na dysku swojego komputera, żeby móc je ewentualnie wykorzystać w przyszłości, na własnej makiecie...
No cóż, każdy z nas ma jakieś marzenia i jakąś wrażliwość, a te zdjęcia pobudziły moja wyobraźnię i dlatego uważam, że zdjęcia zieleni, opublikowane tutaj przez Kolegę Pt47-106, są o wiele bardziej wartościowym materiałem, niż np. setne zdjęcie zespołu trakcyjnego "Dart" PKP Intercity, na opublikowanie którego, jakoś nikomu miejsca na serwerach nie żal...(?)
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
957 15 0
Ten budynek pierwotnie miał być dla straży pożarnej. Pomysł upadł, więc przez jakiś okres czasu był miejską kostnicą. Obecnie mieści się w nim kościół i galeria sztuki w jednym. Ponieważ brakowało pieniędzy na utrzymanie budynku otworzyli klub nocny, który jest obok. Ekipa czekoladowych otyłych kolesi dala mi do zrozumienia, że zdjęć nie mogę wykonać z bliska, więc tu taka fotka:
IMG_20170729_140112.jpg
 

Podobne wątki