• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Budynki gospodarcze

Hico

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#1
Na moje biurko trafiły oto te dwa modele do montażu. Z firmy, do której w końcu dojadę swoim Porsche :p
(poniżej - zdjęcia reklamowe gotowych modeli)
image.jpg image.jpg
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#3
Bardzo ładne te miniaturki, czy ten pierwszy to budka dróżnika i jaka jest cena tych modeli ? Takie komórki, jak na drugim zdjęciu można jeszcze oglądać na niektórych niestety już nieczynnych liniach.
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Konrad 0

Moderator Skala 0 (1:43.5)
Zespół forum
Reakcje
294 0 0
#5
Budynek z kominem to podobno suszarnia z piecem do chleba i budą dla psa, co by pilnował...
 
Ostatnio edytowane:

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
#9
Nie to cobym się czepiał, ale na ostatnim zdjęciu budynek wygląda na klasyczny z cegły, oblicowany sztachetkami ku ozdobie, nie tak wygląda ten rodzaj budynków, zwłaszcza widać to w narożniku gdzie jest w oryginale belka a nie dwie deski.

Raczej powinien wyglądać tak.

http://www.murpruski.pl/ekologia/
 

Konrad 0

Moderator Skala 0 (1:43.5)
Zespół forum
Reakcje
294 0 0
#11
Oryginalny mur pruski ma cegły licowane w płaszczyźnie z konstrukcją drewnianą, jak na załączonych zdjęciach. Więc chyba lepiej byłoby podrasowić konstrukcję drewnianą na kartonie np poprzez naklejenie bardzo cienkiego forniru...
 

Załączniki

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.943 15 2
#18
To jest na prawdę ładnie nie mogę powiedzieć, jednakże dla mnie zbyt idealistyczne. nie wiem czy to dobre określenie ale jest za "płaskie" Natomiast kolorystyka super.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Budownictwo 2
Budownictwo 1
Budownictwo 2
Budownictwo 5

Podobne wątki