• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Budynki 1:160

SMW

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witem serdecznie, chciałbym przedstawić Koleżeństwu modele budynków wykonany przeze mnie w skali N. Chciałbym wprowadzić je do sprzedaży w 2 wersjach, jako gotowy produkt, pomalowany ( na życzenie spatynowany ) lub jako zestaw do sklejania. W planach jest więcej budynków.
I tu moje pytanie ... na jakim poziomie powinny być ceny by były atrakcyjne ?
DSC05579-2m.jpg
DSC05581m.jpg
DSC05589m.jpg
DSC05597.jpg
DSC05599.jpg
DSC05607.jpg
 

Załączniki

Z

Zv

Gość
#2
Napisz coś więcej, z czego są zrobione i jaką techniką powstały. Czy to wydumka czy powstały na podstawie istniejących budynków. I dlaczego zrobione są z desek jak z baobabu :) a cegły wielkości pustaków - takie osobiście odnoszę wrażenie. Po za tym bez zarzutu pięknie spatynowane czysta praca. Budowałem kiedyś bardzo dużo w N i wiem ze można bardziej zbliżyć się do realiów tej skali. Choćby tak ja na zdjęciach mojej makiety budowanej 10 lat temu :)

http://www.kocjan.pl/displayimage-1600.html
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.445 72 3
#3
No... , szacun za robotę. Co do wyceny, to sam bym był ciekawy z racji tego, że rozmyślam na temat budowy czegoś w eNce.
Kwestia tylko jakiegoś kompromisu ze swoją Ślubną w sprawie powierzchni jaką by to coś mogło zajmować:D:D:D.

Zvolack, z czego zrobiłeś dach budynku dworca?
Odpowiednio obrobiony karton?

Pozdrawiam z MMz:)
 
Ostatnio edytowane:

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.078 140 0
#6
Marcin, nastawni i kolejówek jest od groma (mniej lub bardziej udanych), poza tym ogranicza to możliwość użycia tylko do stacji i w jej okolicy.

Budynki jw. można postawić na modułach szlakowych itede.

p.s. Fajnie się prezentują.
 
OP
OP
SMW

SMW

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
właśnie tak myślałem, że stacji nastawni jest dużo , choć obecnie pracuję nad dworcem Kamienna Góra, piękny budynek, nie za duży nie za mały. Mogę też wykonać coś na zamówienie, niebawem będę miał w ofercie wózki elektryczne typu Stal 258 z przyczepką i z bagażąmi, mam nadzieję, że Wam się spodoba :)
 

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.045 18 0
#8
Świetna robota. Szkoda tylko, że ja jestem jeszcze na etapie przedprojektowym (studium wykonalności ;) ), by cokolwiek zamówić :(
 

Podobne wątki