• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Budowlane - wrocek

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#42
Mi tam MAN wcale się nie podoba z tą zabudową za to mercedesy bardzo fajne tylko te balony są trochę śmieszne ale i tak ciekawe modele ;).
 

tuniu32

Znany użytkownik
Reakcje
81 0 0
#43
Mercedesy bardzo ciekawie wyglądają na tych dużych balonowych kołach do gustu przypadł mi bardziej ten czteroosiowy.
Man natomiast jest na tyle fajny że ma ciekawą zabudowę ja na Twoim miejscu założył bym do niego herpowskie koła (posiadam czerwone na zbyciu).
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.415 108 2
#44
Kibri robi bardzo fajne modele, ale dużo lepiej wyglądają jak je się pomaluję i pobrudzi, Wiking nie jest zły a o kołach rozmawiamy do znudzenia, wszyscy tylko w kółko wymień koła , wymień koła, jakbym rzeczywiście wymienił koła we wszystkich swoich wikingach, to plajta finansowa murowana.:D
 

kubass2

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
#48
Wrocek inwestujesz w coraz to lepszy sprzęt. Bardzo dobrze się prezentuje ta koparka na tej podstawce. Łyżka otwierana czy zamknięta na stałe ??.
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#52
Kopareczka już wiekowa, a jak się tak patrzy to samemu by coś pokopał :D, tak jak koledzy wcześniej jakieś fotki przy pracy by się przydały. :)
 
OP
OP
wrocek

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#53
.... To teraz musisz zaprezentować z otwartą łyżką jeszcze najlepiej przy załadunku jakimś ;).
.... tak jak koledzy wcześniej jakieś fotki przy pracy by się przydały.
Zgodnie z obietnicą porobiłem fotki:
031.JPG
007.JPG
[DOUBLEPOST=1367592515,1367590833][/DOUBLEPOST]Qźde cosik mi się pokisiło w dodawaniu zdjęć:eek:
Raz pełne,a nagle jako małe/załączniki:(
 

Załączniki

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.409 47 0
#54
Busch zrobił bardzo dobry model.Do tego ilośc produkowanych wersji daje każdemu swobodny wybór w zakupie tej koparki.
 

pastka

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#58
Koparka bardzo fajna :) Brudzenie mi się podoba, ale jakieś nieskończone się wydaje.. chyba washa brakuje. Jakoś się przyzwyczaiłem że jak brud, to i wash ;)
 
OP
OP
wrocek

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#59
Witam Panowie.
Ja tym razem zupełnie inaczej,a mianowicie z zapowiedzią:)
Jutro dotrze paczuszka (tak wynika z info od kuriera) z nowym sprzętem budowlanym w ilości sztuk 4-ech.Zainwestowałem w coś czego jeszcze nie widziałem na naszym forum(mam na myśli producenta).Jutro postaram się obfocić nowe nabytki i zamieścić jej tutaj - mam nadzieję,że moja inwestycja w ciemno mnie nie rozczaruje po odebraniu przesyłki:niepewny:
 

Podobne wątki