• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja budowlane w "Grodzie Kraka"

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
25.901 108 2
#2
Actros bardzo fajny , a SK z Memo to jest po prostu cudo sam mam ich kilka i aż dziw bierze że firma robiąca tak dobre modele już nie istnieje.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#5
Actros bardzo ciekawy, ale SK-acz bije go na głowę. Też mam parę sztuk MEMO i żałuję, że więcej nie kupiłem.
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#8
Wywrotki nie moja branża ale ten MB SK MEMO wygląda rasowo kawał dobrej maszyny, model bardzo ładny (y)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
25.901 108 2
#12
O Memo już wiele napisano na tym forum i nie tylko, moim zdaniem to najlepiej wykonane Mercedesy SK jak do tej pory i podejrzewam że już nigdy nikt lepszych nie zrobi.
Świetne fotki(y)(y)(y)(y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#15
Pięknie się prezentuje ten SK-acz. ME-MO to jednak klasa sama w sobie. Najlepsze modele wywrotek w naszej skali, a fotki z kiprowania na bok - kapitalne. (y)(y)(y)
 

Podobne wątki