• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Budowlane - Szczypior6192

szczypior6192

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam
W tym temacie będę prezentował mój sprzęt budowlany. Nie mam tego zbyt wiele, jednak kilka sztuk jest. Może komuś coś wpadnie w oko.

Na początek wywrotka którą sam robiłem. Przedłużyłem ramę, dodałem dwie osie i zrobiłem kiper. Popełniłem błąd o którym powiedział mi kolega z innego forum iż w miejscu koła zapasowego powinien być tłok. Mimo wszystko model mi się podoba.

1. MERCEDES-BENZ NG - herpa

 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#2
Świetnie wykonana praca. Tym bardziej, że dużo elementów robiłeś samodzielnie. Gratuluję.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
25.901 108 2
#4
Jak zwykle ładny model, człowiek się uczy całe życie i głupi umiera więc drobne błędy są nieuniknione. Tak jak Herbi napisał możesz tłok na środek kipra przenieść lub przesunąć koło zapasowe i dać tłok na środku.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#6
Fajnie zwaloryzowany model. Na tej dioramie wygląda pięknie. Twoje modele wyglądają jak w naturze. Po prostu - jak zdjęte z drogi. Tak trzymaj. (y)
Teraz tylko jeszcze kierowcę do środka i już nic więcej nie będzie potrzebne. :D
"Po trochu zazdraszczam Ci umiejętności."
 
OP
OP
szczypior6192

szczypior6192

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#8
Pora na kolejny model w tym temacie. Tym razem będzie to samoróbka według własnej wyobraźni. Model robiony już spory czas temu i można by się do kilku rzeczy przyczepić ale dla mnie bardzo wartościowy bo to jeden z pierwszych które zrobiłem bez mała od podstaw.

SDC11035.JPG
SDC11036.JPG
SDC11037.JPG
SDC11038.JPG
 

Podobne wątki