• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Budowlane SCYZORA

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
#23
Z ładunkami te wywroty wyglądają bardzo fajnie, grupowe fotki pierwsza klasa. Magnumka jakoś, tak dla mnie, to trochę dziwnie wygląda z wanną, ale to kwestia gustu. :)
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#29
Koparka jest fajna - mam taką tyle,że mi strzeliła w niej gąsienica:(

Tak na marginesie to fajna diorama do prezentacji - mam taką;)
 
OP
OP
S

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
#30
Dzięki za komentarz.
Koparka jest fajna - mam taką tyle,że mi strzeliła w niej gąsienica:(
Spróbuj od spodu skleić, nakładając taśmę malarską i później pomalować.

Tak na marginesie to fajna diorama do prezentacji - mam taką;)
Cieszę się że diorama Ci się podoba:).Będę musiał coś nowego zrobić do prezentacji swoich maszyn i aut budowlanych;).
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
#32
Nowy rok to i nowa koparka. Fajna taka czyściutka, nowiutka na tej żwirowni. Podoba się. (y)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#39
No to przesadziłeś z ta przyczepą , transit nie pociągnie ciężarowej przyczepy , dlatego że przyczepa ma pneumatyczne hamulce a Transit nie a o masach nawet nie wspomnę.:):);)
Transit w tej wersji zawsze mi się podobał, a i o maleństwie budowlanym powiem same dobre słowa.(y)
 
OP
OP
S

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
#40
No to przesadziłeś z ta przyczepą , transit nie pociągnie ciężarowej przyczepy , dlatego że przyczepa ma pneumatyczne hamulce a Transit nie a o masach nawet nie wspomnę.:):);)
Starość to nie choroba:ROFL::ROFL::ROFL:.Masz całkowitą rację w tym względzie.Zasugerowałem się podobnym zestawem w realu, tyle tylko że była to jak sobie przypominam jednoosiowa przyczepka:confused:.Moja wina ,moja wina , moja,,,,,,,,,,,,:oops::oops::oops:
 

Podobne wątki