• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Budowlane - irokez46

kubass2

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
#2
Widać , że maszyny przerobiły już wiele godzin. Ślady eksploatacji dobrze widoczne i fajnie odwzorowane z rzeczywistości ,dodają realizmu tym modelom.(y)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#3
No sprzęt świetnie dopracowany, lubię takie klimaty.
Masz Irokez rękę do waloryzacji modeli pisałem to wielokrotnie więc się powtarzam ale starość ma swoje prawa.;)
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#5
Oba modele świetne i po mistrzowsku zwaloryzowane ale koparka bardziej mi się podoba. Nie mogę się napatrzyć na te twoje modele i twoją waloryzację.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#6
Kiedyś chodził mi po głowie pomysł na wykonanie dioramy z naprawą drogi.Powoli zaczynam realizowac swój plan.Na chwilę obecną mam zamiar zrobic odcinek drogi z robotnikami kładzącymi nową nawierzchnię.Bedzie i rościelacz, ale na chwile obecną zaczynam od takich pojazdów.Dwie wywrotki z asfaltem oraz pierwszy z walcy.
SAM_0253.jpg
SAM_0254.jpg
SAM_0258.JPG
SAM_0259.jpg
SAM_0261.jpg
SAM_0264.jpg
SAM_0265.jpg
SAM_0266.jpg
SAM_0267.jpg
SAM_0268.jpg
SAM_0270.jpg
SAM_0271.jpg
 
Ostatnio edytowane:

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#8
Wywrotki fajnie tylko szkoda że pomarańczowe , ponieważ przeważnie takie firmy korzystają z podwykonawców a tam pełna tęcza kolorów (nie mylić ze znakiem homo:ROFL: bo sobie przywłaszczyli taki piękny znak). Walec mi się podoba .
 

kubass2

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
#9
Kolor mi się podoba taki właśnie miały samochody STRABAGU który miał oddział w mojej okolicy. Samochody żywcem zdjęte z budowy drogi. Mały błąd nie rozsiewacz a rościelacz ;).
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#11
Dobra rób tą dioramę i od razu wysyłaj do mnie :D:D:D:ROFL:
Na serio świetna waloryzacja podobają mi się wszystkie pojazdy, pamiętam że kiedyś już miałeś taki walec właśnie na niego patrzę ( moja skleroza )
Irokez skąd te kalki wykopałeś , bo to firma którą często widuje na drogach?
 

herbi

Znany użytkownik
Reakcje
2.072 2 0
#12
6+ jak na mój gust. Świetnie zabrudzone, Kalki pierwsza klasa. Plandeki super pomysł.
Dodaj jeszcze koguta na walca bo to przy remontach dróg krajowych wymóg. :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
#15
Kapitalne modele i świetna waloryzacja. Te wanny od asfaltu genialne. Wyglądają jak w naturze. Gratuluję wykonania. (y)
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#16
Wielki plus za zgierskie tablice na Sprinterze :D No i bogato w Strabagu mają skoro wożą się takim sprzętem. Waloryzacja wyszła bardzo ciekawie. Możesz zdradzić skąd masz kalki Strabaga?
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#17

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#19
Piotrek , świetnie zwaloryzowane modele. Oczywiście przyczepię się do jednej rzeczy, bo tobie mogę wytknąć wszystko - przydałby się minimalny brudzing dachów i tyłów kabin, bo trochę razi taka sterylność tych elementów w porównaniu z resztą powierzchni. Wiem że się da i nie zajmie ci to więcej niż 10min łącznie z browarkiem.
pozdr.
 

Podobne wątki