• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Budowlane - Brodagaz

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
Czy to jest gmeinder-kaelble pr 610?
Mam takich kilka, czekają na pobrudzenie, tylko nie bardzo wiem co zrobić z tym szklanym dachem... W sieci są filmy i foty "cabrioleta" a przydałoby się coś z nim zrobić, by wyglądał realistycznie.
Tak czy siak fajny modelik.
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
Czy to jest gmeinder-kaelble pr 610?
Mam takich kilka, czekają na pobrudzenie, tylko nie bardzo wiem co zrobić z tym szklanym dachem... W sieci są filmy i foty "cabrioleta" a przydałoby się coś z nim zrobić, by wyglądał realistycznie.
Tak czy siak fajny modelik.
Brodaty nam ostatnio zaginął w akcji... a szkoda.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.403 68 0
Bardzo fajny i szczegółowo zrobiony model, W miejscowości koło Bielska-Białej gdzie spędziłem dzieciństwo i młodość był taki
w miejscowej OSP, i z tego co pamiętam bardzo długo i dzielnie służył, może nie osiągał kosmicznych prędkości, ale za to wszędzie wjechał ;)
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
Hmm GAZ czy Lublin :niepewny: W sumie za młody jestem żeby je pamiętać ale ten wygląda świetnie w tym wojskowym kolorze (y)
Gaz, Lublin nie występował w takiej wersji. Ogólnie Lublin był produkowany na licencji Gaz-a , różnic było trochę, najważniejsze to :
- pokrywy boczne silnika , w Lublinie miały napis FSC Lublin , napis tłoczony
- inne zegary, Lublin miał jeden duży prostokątny zegar , Gazy miały okrągłe zegary
- Lublin występował tylko w wersji 2x4 z napędem na tył , natomiast Gaz miał też wersję 4x4.
Polska fabryka starał się używać jak najwięcej podzespołów rodzimej produkcji.
 

Podobne wątki