• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Budowlane - Brodagaz

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#21
Kolejna bardzo fajna wywrotka. Jedno tylko małe ale... Przy tej cenie modeli to firma MeMo powinna zadbać o usunięcie wszystkich resztek plastiku po wtrysku. A tu trochę im zostało na kiprze. Ale może to tylko takie moje narzekanie...
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
#26
Memo to klasa samo w sobie.Ich Skacze są przepiękne w każdej wersji.Szkoda że razem z wykonaniem w parze stoi wysoka cena a do tego trudność w kupieniu tych modeli.Cztero osiowe są rewelacyjne.Ostatnio takiego widziałem na zywo i od razu przypomniały mi się te modele.Kiedyś będzie trzeba w końcu dokupić te cztero ośki.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#28
Fajny model. Kolejny bardzo szczegółowo wykonany. Ciekawy jestem czy MeMo robiła tylko wywrotki, czy też jakieś jeszcze inne modele?
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
#32
Dzięki za komentarze.
Jeśli chodzi o Memo to ostatnio się dowiedziałem że, produkowane były też betoniarki, rewelacyjne i mam nadzieję że, mi się uda taką dopaść.
Dziś Jelcz Tololoko Piotrek go pozna od razu, w końcu on go patynował.

















 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
#35
Do nas na prowincję zawsze używany sprzęt przychodzi ale co tam kapitalkę się zrobi i będzie latał a potem pójdzie na emeryturę do jakiegoś prywaciarza.:ROFL::ROFL:
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#40
Fajnie Ci wyszedł ten składak. Wygląda jakby był oryginalny. Lubię składaki, bo dzięki nim, można pokazać bardzo realistyczne modele.
 

Podobne wątki