• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Budowlane - Brodagaz

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.930 386 20
Z tego co pamiętam to jest to fabryczna waloryzacja :)
Też mam takie wiadomości o tych modelach. Był kiedyś na ebayu człowiek/sklep, który sprzedawał modele MeMo i miał ich ponad 100. Część była bez waloryzacji, a część właśnie tak zwaloryzowana z ładunkiem. Wszystkie w oryginalnych pudełkach. Teraz można żałować, że nie kupiło się wszystkich. ;)
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.410 108 2
Szkoda że jeszcze żadnego takiego Steyra nie mam bo świetnie się one prezentują . Już parę razy się takiego zasadzałem , ale zawsze ktoś był lepszy .
Osobiście to parę lat temu miałem niezłą fazę na te modele i kilka kupiłem, ostatnio zauważyłem że nie wszystkie pokazałem stąd foty :) Steyr zawsze mi się podobał i jak się trafi jakiś ciekawy za normalną kasę to kto wie :)
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.811 301 15
Sprytny modelarz za jakiego cię postrzegam, na pewno da radę rozkleić i uruchomić taką prostą zabudowę... nie żebym podpuszczał, ale.... ;)
Swoją droga model ma potencjał do waloryzacji. Chyba bym mu nie pozwolił świecić plastikiem...
 

Podobne wątki