• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Budowlane - Brodagaz

Reakcje
0 0 0
#82
Witam .Modele Memo bardzo ciekawe i świetnie wykonane.Jedynie ten z ta plażą na kabinie i palmami wygląda dziwnie.Dla mnie najlepszy bramowiec Renault.Super model
 

kozaa

Aktywny użytkownik
Reakcje
777 2 0
#86
Wprawdzie firma Schwarz nie wiele mi mówi ale modele w jednolitym malowaniu wygldają bardzo dobrze. Szczególnie podoba mi się betoniarka na naczepie. Z dzieciństwa pamiętam, że podobne naczepy ciągały Jelcze.
Będziesz patynował te modele czy ze względu na wartość kolekcjonerską zostawisz je w takim stanie?
 
M

Maverick

Gość
#87
Schwarz, Schwarz, i jeszcze raz Schwarz (y) Podobają mi się jak diabli i chyba jednak nie zrezygnuję z ich dalszego zbierania.
 

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
#91
O ile w przypadku Magirusów można było rzec, że to pojazdy starszej daty, o tyle teraz mamy do czynienia wręcz z antykiem.:) W Schwarz-u muszą pracować najlepsi mechanicy i kierowcy skoro takie pojazdy są jeszcze eksploatowane i mają się świetnie.;)
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
#92
Sama firma Schwarz mnie nie rusza, ale modele to inna bajka.Magirusy gruszki miód dla moich oczu.GMC w tych barwach kiczowate, ale już w olive drab inna bajka.
 

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
#96
Betoniarki interesujące, Man-a posiadam i jestem zadowolony z niego, natomiast te Iveco miały chyba najbardziej różnorodne barwy ze wszystkich budowlanych pojazdów Herpa.
 

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
Służba drogowa w swoim żywiole, czyli prawdopodobnie przerwa na lunch.:) Zestawienie jest bardzo atrakcyjne i przydatne na stworzenie zaplecza przy średnich realizacjach.
 

Podobne wątki