• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Budowlane - Brodagaz

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#64
Actros z trzecią osią ostatnio zaczyna m się podobać.Naczepa ciekawa, różni się trochę od tych z czasów PRLu kiedy to Transbud ciągał takie konstrukcje.:podstepny:
 

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
#65
Wygląda na to, że wielka płyta wraca na polskie budowy. W samochodzie bardzo ciekawy układ napędowy 6x2 z ostatnią osią pędną, ładnie prezentuje się zestaw na płytach, w błotku chyba by poległ.;)
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#67
T4 z Roco nie były już tak udane jak T3 tej firmy.W zasadzie miały dwa słabe punkty.Pierwszy to przednie światła a drugi to lusterka.W Henschlu najbardziej podoba mi się ładunek rur, chociaż sama ciężarówka jest tak brzydka że aż ładna.:D
 

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
#68
T4 Roco bardzo lubię, natomiast mnie zaciekawiła naczepa, która jest bardzo podobna do tej jakie są w zestawie ze Skodą. Zgodzę się z kolegą Irokezem odnośnie rur, ładunek wysokiej klasy.
 

pitek

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#71
Actros z trzecią podwieszaną osią jest bardzo fajny świetnie wygląda w zestawie z tą specjalistyczną naczepą. Henschel stary ale jary ładunek rur bardzo realistyczny:).
 
M

Maverick

Gość
#72
Brodagaz Ty masz chyba największą kolekcję Schwarz-ów tu na forum a tak rzadko je pokazujesz.:) Ja kiedyś też bardzo "chorowalem" na pojazdy w tych barwach ale jednak wolę
pojazdy "z mojego podwórka" czyli scandynawii i te już sobie w zasadzie"odpuscilem" choć nadal bardzo mi się podobają... ale jak widzę te twoje modele to znowu ciagnie i kusi do ich zakupu.
 

Podobne wątki