• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Budowlane - Brodagaz

M

Maverick

Gość
#42
No MEMO jak to MEMO klasa sama w sobie. Ale ta "gruszka" to cos tak na Kibri mi wyglada... chyba, ze sie myle:confused: Kurcze wyglada na kibri ale "druk" na niej wyglada profesjonalnie i to raczej nie skladak choc sam juz nie wiem. To orginal czy skladak bo na prawde nie wiem?:confused:
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#43
No MEMO jak to MEMO klasa sama w sobie. Ale ta "gruszka" to cos tak na Kibri mi wyglada... chyba, ze sie myle:confused: Kurcze wyglada na kibri ale "druk" na niej wyglada profesjonalnie i to raczej nie skladak choc sam juz nie wiem. To orginal czy skladak bo na prawde nie wiem?:confused:
Maverick to nie jest składak tylko oryginalny model Memo po prostu Memo korzystało z zabudowy Kibri.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#44
Piękna sama w sobie.Memo to klasyka a ta betoniarka nie dość że żadko spotykana to ta biała kabina z czerwonymi dekoracjami firmowymi Mercedesa robi swoje.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#47
Koszule hawajską do tego SK dawali?:p
Musze przyznac że niepodoba mi się po raz pierwszy model Memo, aleunikat jest, to trzeba przyznać.
 
M

Maverick

Gość
#48
Mam takie samo skojarzenie jak Irokez i aż cisnie się na usta: "ALLOHA" :) I dokladnie tak samo też nie spodobal mi się po raz pierwszy model MEMO. Natomiast w kolekcji MEMOmaniaków pozycja zacna zapewne.
 
M

Maverick

Gość
#51
No ta wywrotka podoba mi się bardziej jak ta z tym dużym kiprem ale co do "brudzingu" to mam mieszane uczucia. To nie znaczy, ze mi się ten "brudzing" nie podoba tylko po prostu nie wiem czy wolalbym czystego w kolekcji czy takiego brudnego.:D
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#53
Tak jak napisalem przed chwila w temacie Mafo, byłem święcie przekonany że brudzenie to Twoja sprawka.Kolejne zaskoczenie przy okazji modeli Memo.Fajnie wygląda ten ładunek.Można go wyjąć czy jest wsadzony na stałe?
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#54
Tak jak napisalem przed chwila w temacie Mafo, byłem święcie przekonany że brudzenie to Twoja sprawka.Kolejne zaskoczenie przy okazji modeli Memo.Fajnie wygląda ten ładunek.Można go wyjąć czy jest wsadzony na stałe?
Bardzo mi miło że, podejrzewałeś mnie o takie umiejętności brudzenia.:):)
Ładunek wklejony na stałe.:cry:
Burty zaklejone.:cry:
 
M

Maverick

Gość
#59
Ja na poczatku odniosę się do poprzedniej prezentacji a mianowićie kolekcja modeli MEMO w grupie prezentuje się wysmienicie i jest na prawdę czego zazdrościć.
Co do tego MB wywrota to uwielbiam ten typ ciężarówki a po twoich "udoskonaleniach" wygląda jak żywcem przeniesiony z budowy. Brawo Brodagaz gratuluję bo już jak dla mnie jesteś mistrzem w tym co robisz.
 

Podobne wątki