• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

H0 Budowanie eszelonu

Reakcje
71 0 0
#61
wiem bo byłem
CCCP to nie LWP czy WP to trochę inny kaliber jednak :D. Co kraj to obyczaj a u nas niestety dalej jest: sprzęt ma "się błyszczeć, żeby dowódca widział jak żołnierze dbają" a później stoisz skitrany gdzieś i nie ma nawet jak się zakamuflować bo wszytko wypucowane jak psie jajca :D
 

fazer0001

Aktywny użytkownik
eSeMka
Reakcje
152 7 2
#63
mała uwaga odnośnie czołgów na platformach:
powinny mieć wieże obrócone w tył oraz zdjęte zbiorniki na paliwo gdyż w razie tzn "bojowego zejścia z eszelonu" nie dość, że lufami wbiłyby się w podłoże to jeszcze pourywały sobie zbiorniki z paliwem :D
Może gdzieś jest napisane, ale nie chce mi sie szukać. czyj to skład ? (DOBRA WIDZĘ (NIE BYŁO TEMATU)
 
Ostatnio edytowane:
Reakcje
71 0 0
#76
Fajny eszelonik. Ja bym się pokusił jeszcze o pomalowanie belek samowyciągających na czołgach są zdecydowanie za jasne. No i oczywiście czołgi w trakcie transportu miały zdejmowane karabiny i wykręcane anteny ;)