• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

budowa modułu H0 od podstaw

jackub

Nowy użytkownik
mam takie pytanie o dokładne wymiary skrajni na module 1 i dwu torowym oraz o miejsce gdzie można zakupić te wtyczki żeby moduł mógł być wystawiany na zlotach modelarzy

OP
OP
J

jackub

Nowy użytkownik
nie rozumiem o co ci chodzi z tym czytaniem tam pisze o kulturze pisania postów i tyle, nie ma nic jak zbudować makietę?wyjaśnij o co ci chodzi . A mi nie chodziło o sposoby łączenia modułów tylko o ich wymiary które są niezbyt dobrze wyjaśnione odnośnie boku makiety? ?Czy mogę sobie wybrać dowolną długość ,czy jest jakieś ograniczenie ?

xendx

Nowy użytkownik
jackub napisał(a):
nie rozumiem o co ci chodzi
pod regulaminem jest post Gbbsoft'a z linkami wśród których znajdziesz
jackub napisał(a):
jak zbudować makietę?
Co do
jackub napisał(a):
wymiary które są niezbyt dobrze wyjaśnione odnośnie boku makiety?
jest to twoja indywidualna sprawa (żeby nie było później problemu z transportem na spotkania- średnio 90-100cm)
Pytałeś o
jackub napisał(a):
dokładne wymiary skrajni na module 1 i dwu torowym
są w wspomnianych wcześniej linkach ----> http://wiki.gbbkolejka.pl/tiki-index.php a i tam np jest Norma dla modułów H0 gdzie w punkcie 6 jest opisana skrajnia. Jeżeli chodzi ci o odległości pomiędzy osiami torów na szlaku dwutorowym to są podane na wzorach profili czołowych opisanych również w normach.

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Planuję 3
Planuję 4
Planuję 105
Planuję 18
Planuję 9