• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Budowa modeli w skali 0 (wątek zamknięty)

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

krzychu12231

Znany użytkownik
Reakcje
48 0 0
#24
Koła do parowozów super, jestem tylko ciekaw jak ich centrycznością przy tej technologii wykonania. Jednak patrząc na Twoje Prace domyślam się, że sobie z tym poradziłeś. Ale będzie i szczypta dziegciu - koła toczne pod budką maszynisty Pt47 powinny mieć 12 szprych a u Ciebie mają 10.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
#25
Wiele bym bał, żeby umieć tak budować modele, a właściwie Modele.
Nikt się nie rodzi z umiejętnościami, mój nauczyciel w którejś z kolejnych szkół zwykł mawiać" synek Ty się do niczego nie nadajesz" i co, nie miał racji.
Wszystkiego co potrafię nauczyłem się sam ale pracowałem na to przez lata, mój nieżyjący mentor pokazał mi tylko drogę i rozbudził we mnie potrzebę poznania.
Edison nie był zbyt lotny, ale był pracowity.
Do dzieła.
 
OP
OP
spur 1

spur 1

Znany użytkownik
Reakcje
1.328 2 0
#26
Koła do parowozów super, jestem tylko ciekaw jak ich centrycznością przy tej technologii wykonania. Jednak patrząc na Twoje Prace domyślam się, że sobie z tym poradziłeś. Ale będzie i szczypta dziegciu - koła toczne pod budką maszynisty Pt47 powinny mieć 12 szprych a u Ciebie mają 10.
Tak jak wspomniałeś ,poradziłem sobie ,kręcą się idealnie ,a co to osi tylnej to dziękuje za wyłapanie błędu.
 
OP
OP
spur 1

spur 1

Znany użytkownik
Reakcje
1.328 2 0
#33
Próby techniczne ST43 wypadły pomyślnie, pozostało wypiaskować ,pomalować,połączyć mnóstwo kabelków,i na szlak.
 

Załączniki

OP
OP
spur 1

spur 1

Znany użytkownik
Reakcje
1.328 2 0
#40
Dodano silniki ,poprzecznice między cylindrami,dźwigar pod stojakiem,i spasowałem kocioł z ostoją, ale tym razem przy Pt47.
 

Załączniki

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.