• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1 (1:32) Budowa modeli w skali 1:32

keylan

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#21
Fantastyczne! podoba mi się to ze w przeciwieństwie do Meggido robisz też wnętrza kabin. Fajnie jak by ta skala zyskała na popularnosci w kraju bo jest bardzo widowiskowa!
 
OP
OP
spur 1

spur 1

Znany użytkownik
Reakcje
1.328 2 0
#22
ciąg dalszy prac nad pociągiem ratunkowym tym razem wagon WARSZTAT i WAGON ZAŁOGI adoptowane z wagonu pocztowego i sypialnego z rozmów z obsługą dźwigu dowiedziałem się że pod koniec października zakończą swój byt na kolei i zostaną złomowane i nie wiadomo co przyjedzie na ich miejsce i tym sposobem udało mi się zachować cześć taboru(szkoda że w skali1:32) którego już nie ma dla kolejnych pokoleń i miłośników kolej
 

Załączniki

OP
OP
spur 1

spur 1

Znany użytkownik
Reakcje
1.328 2 0
#26
po 15 latach wróciła do mnie na przegląd rewizyjny lokomotywa Ty51 223
piaskowanie nowe malowanie dodanie kilku drobiazgów
zbudowałem ją na podstawie jednego rysunku i kilkunastu zdjęć z Wolsztyna nic więcej wtedy nie udało mi się znaleźć
 

Załączniki

OP
OP
spur 1

spur 1

Znany użytkownik
Reakcje
1.328 2 0
#33
no to jeszcze to, zawór, zbiorniki ,przekładnie a poprzeczka nie jest tak wysoko brakuje z 20% elementów ale to sobie podaruje ile to czasu pochłonie 'a casu mało kruca bomba ":D chodzi o ogólny wygląd
 

Załączniki

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.287 247 30
#34
szok,perfekcja , Konradzie ,wiesz gdzie teraz elementy typu prasa smarna, odmulacze ,inżektory w ,,0,, etc ,zamówisz.......
 
OP
OP
spur 1

spur 1

Znany użytkownik
Reakcje
1.328 2 0
#35
WSZYSTKIM MIŁOŚNIKOM MODELARSTWA ŻYCZĘ POGODNYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
udało się zakończyć prace nad wagonami technicznymi zostało malowanie,ale trzeba poczekać na sprzyjające warunki atmosferyczne co tej wiosny może trochę potrwać
 

Załączniki

OP
OP
spur 1

spur 1

Znany użytkownik
Reakcje
1.328 2 0
#36
wagony pociągu ratowniczego w szpachlowaniu i malowaniu ,no to na warsztat wziąłem wagony Marklina które to za dużo detalu nie mają no to je trochę poprawiłem
pierwszy to DRESDEN trochę już bardziej dopracowany a drugi to standardowy wagon który jest już bardzo uproszczony
nowe zbiorniki, zawory ,trójkąty hamulcowe i sterowanie no i tak to wyszło
 

Załączniki

OP
OP
spur 1

spur 1

Znany użytkownik
Reakcje
1.328 2 0
#37
zostało już nie wiele ,napisy ,kraty w oknach wagonu warsztat ,dwa agregaty prądotwórcze jakiś regał i stół warsztatowy
a w wagonie załogi małe biuro leżanki dla obsługi i jakieś szafki w kuchni ,tak żeby nie było za pusto ,no i było zbliżone do oryginału który miałem możliwość oglądać
 

Załączniki