• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Budowa Budowa lokomotywy Wls 150/Lyd1 0e

OP
OP
Baldwin

Baldwin

Znany użytkownik
Reakcje
487 0 0
#41
Mała aktualizacja ,prace w żywicy mają się ku końcowi i na powrót składanie ,ale tym razem z możliwością różnych konwersji tej lokomotywki .
 

Załączniki

Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
OP
OP
Baldwin

Baldwin

Znany użytkownik
Reakcje
487 0 0
#43
Jak najbardziej , muszę tylko sam to wykonałem poskładać ,aby wiedzieć czy czegoś nie poprawić .
Na koniec miesiąca może uda wykonać model całkowicie , bo brakuje paru drobiazgów w sprzęgach ,no i ostoi dla modelu stojącego bez napędu .
Próbuje jeszcze z inną żywicą bo przy tej jest trochę do powalczenia z bąbelkami , zobaczymy jak wyjdzie po uzbrojeniu w detale i po pomalowaniu .
 
OP
OP
Baldwin

Baldwin

Znany użytkownik
Reakcje
487 0 0
#44
Kolejny etap prac to oczywiście składanie i malowanie .
Na razie prace w toku ale już pierwsze podstawowe malunki wykonane.

fWLhVSA.jpg
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
OP
OP
Baldwin

Baldwin

Znany użytkownik
Reakcje
487 0 0
#47
A to i cieszę się że podoba ,no i jest motywacja do dalszych działań.;)
A ponieważ modele najlepiej prezentują się na makietach lub dioramach ,więc dla lokomotywki do której będzie doczepiona niewielka platforma też takowa dłubię .
 
OP
OP
Baldwin

Baldwin

Znany użytkownik
Reakcje
487 0 0
#49
Prace przy WLs-ce dobiegły końca, jeszcze parę detali i czas na przysposobienie do jazdy na makiecie.Powoli nadszedł czas na Lxd2.

vzmtzUX.jpg
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
OP
OP
Baldwin

Baldwin

Znany użytkownik
Reakcje
487 0 0
#54
Do Wlski postanowiłem wykonać niewielką dioramkę celem zmierzenia się z tą skalą przed budową może czegoś większego .
Prace w toku ,zapewne przyjdzie jeszcze trochę traw ,niska zieleń , może jakiś krzaki ,pozostałości niewielkiego stawiku ,itp .
Do spalinówki będzie jeszcze platforma z materiałem torowym lub odchwaszczarka .
Na razie proszę potraktować tą pracę jako roboczą ,bo to i nie dokończone i zdjęcia raczej na szybko bo gonią inne roboty przy modelach .
DSCF1011.JPG
 

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#55
Wspomniał kolega że po zakończeniu prac nad tą manewrówką przystąpi do budowy Lxd2. Czy już coś w tym temacie się ruszyło, bo był bym zainteresowany 1szt.
 
OP
OP
Baldwin

Baldwin

Znany użytkownik
Reakcje
487 0 0
#56
Dokumentacje roboczą mam już za sobą , teraz buduję model bryłowy do zdetalowania .
Jeśli wszystko pójdzie dobrze i będzie co pokazać to wstawię relacje tak jak było to w tym przypadku .
Ale nie będzie to wcześniej niż w drugiej połowie marca bo równolegle pracuje nad wagonami typu 60W.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor wąskotorowy 19
Tabor wąskotorowy 8

Podobne wątki