• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Budowa EP09 na podstawie zestawu GPM

OP
OP
kzk kolej
Reakcje
56 3 0
#21
Teraz to wygląda tak. :) Buda tekturowa zrobiona, więc można się brać za PCV :)
WP_20150720_18_14_14_Pro.jpg
WP_20150720_17_46_38_Pro.jpg

Niestety, ostoję trzeba będzie potraktować frezarką. Buda nie wchodzi w ostoję. Trzeba będzie ją zwęzić :(
[DOUBLEPOST=1437415868,1437414502][/DOUBLEPOST]
Mimo tego co napisał pewien Pan, nie obrażam Cię, to był komentarz do Twojej propozycji.

http://sjp.pwn.pl/sjp/;2496828
Ale naprawdę, proszę panów o zaprzestanie tej kłótni. Od tego jest rozmowa prywatna. :)
 

Meggido

Znany użytkownik
Reakcje
2.667 12 2
#22
Póki możesz, to skoryguj błąd, który się to wkradł. Pas ponad oknami kabiny maszynisty musi być w jednej płaszczyźnie z blachami czołowymi z tymi oknami.
Mam nadzieję, że tu widać o co chodzi.
 

KHAB

Użytkownik
Donator forum
Reakcje
117 7 1
#35
W takim razie, w czym problem? Wymiary zewnętrzne takie jak w tej z żaluzjami. pozostaje wyciąć okienka. Na przykład według planów z "Modelarza".
 
OP
OP
kzk kolej
Reakcje
56 3 0
#37
Podwozie, skończone. "model" już jeździ :) niestety narazie musiałem się posłużyć budą kartonową :( . Zestawu z PVC nie da się już chyba uratować. Muszę kupić nowy...
 

jaco

Znany użytkownik
Reakcje
829 14 1
#40
Nie wiem jak wysoko mierzysz, może blacha, może co innego. Gdybyś jednak był zainteresowany maskownicami wózków... ostało mi się trochę odlewów żywicznych, z formy którą kiedyś zrobiłem. Mogę podesłać komplet, może nawet akumulatory by się znalazły. Jak to się prezentowało? Poniżej:
 

Załączniki

Podobne wątki