• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model własny Budowa EM10

OP
OP
M

Michał Lok

Znany użytkownik
Reakcje
889 2 0
#62
-aż musiałem się wysilić i zobaczyć tabelkę z nagrodzonymi modelami i jak to się ma do oceny i przyznanego miejsca w mistrzostwach za model EM10-02 w skali H0 Kolegi Michała
Wolałbym, żeby kolega wysilił się i pokazał swoje osiągnięcia modelarskie.
Reszty wpisu nie komentuje.
Co do mistrzostw, w kategorii A1 w tym roku były cztery pierwsze i jedno drugie miejsce.
Pozdrawiam
 

Hoart

Znany użytkownik
Reakcje
1.953 6 0
#63
Nastąpiło nieporozumienie z mojej strony , przepraszam. Nie doczytałem do końca tej tabeli , za skomplikowane, ( to znaczy sprze
czne).Z mojej strony wszystko.Życzę zdrowia i powodzenia.
 

Hoart

Znany użytkownik
Reakcje
1.953 6 0
#65
Spróbuję to wyjaśnić, z autonieporozumienia zarzuciłem koledze Michałowi ,że się wstydzi i kryguje za Jego frazę " zająłem jedno z pierwszych miejsc". Przeczytałem tabelkę z wynikami mistrzostw modeli kolejowych Hobby Poznań , ale przeczytałem nie do końca , po prostu nie przeczytałem ostatniej kolumny tej tabelki z wynikami, a tam jest napisane, że Kolega zajął pierwsze miejsce czytając tą tabelkę od prawej strony , ja czytam od lewej i jest napisane ,że zajął drugie miejsce- sprzeczność no ale to wina tej tabelki nie kolegi..jeszcze raz przepraszam za swoje niedostosowanie do tej tabelki.:confused:
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
#66
kilka zdjęć mojego modelu EM10
A nie udało się odnaleźć i zeskanować zdjęcie oryginału pokazanego na wystawie taboru z okazji 60-lecia elektryfikacji PKP, na Dworcu Głównym w Warszawie w 1996 roku. Wydaje mi się, że lokomotywa miała wtedy jeszcze oryginalne barwy fabryczne:

EM10.jpg
 

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.192 39 0
#67
Wiem, że lokomotywa już zbudowana. Przeszukując fotki na Cyfrowej Stacji Muzeum trafiłem na zdjęcie - wydaje się, że zrobione w tym samym czasie co powyższe tyle, że z drugiej strony:

em10-compressor.jpg
 

Podobne wątki