• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Brunetki, blondynki - czyli coś tam w Sosnowcu się dzieje...

bankier9a

Aktywny użytkownik
Reakcje
246 9 4
#1
Przyszła pora aby pokazać, że coś tam próbuję... robić ;)

BR23 do krzaków:







Siergiej umorusany:











I na koniec testy...



















... a nie tylko czytać.

Wiem, że jakość zdjęć nie powala. Całość dotyczy skali TT... Mam sporo uwag do tego co wkleiłem ale nie od razu Rzym zbudowano!
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
#2
No, fajne samochody... ;) Przypominam, że to jest dział "Modelarstwo samochodowe", który jest ignorowany przez niektórych uczestników, zainteresowanych wyłącznie kolejnictwem.
 
OP
OP
B

bankier9a

Aktywny użytkownik
Reakcje
246 9 4
#3
Słońce... o_O czy mogę prosić Admina o przeniesienie tematu do analogicznej kategorii w dziale dla tych co po torach jeżdżą?
Mea culpa!

A wrzucę jeszcze kilka zdjęć przy okazji...

I jeszcze kilka - obiecuję umyć okna i parapet ;)















jednak odpowiednie światło to podstawa ;)
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
#4
Modele z twojego drugiego wpisu w tym wątku moim zdaniem o wiele lepiej spatynowane. Te z pierwszego można by rzec, zostały zniszczone, nie spatynowane :) Bez obrazy, piszę co widzę.

Ps. W pierwszym wpisie podoba mi się tylko przedostatnia praca, ten wagon Es. Jak rozumiem chodziło o efekt rdzy na zapomnianym nie używanym dawno wagonie.
 
OP
OP
B

bankier9a

Aktywny użytkownik
Reakcje
246 9 4
#9
Zerknąłem jeszcze do domowego archiwum... wszystko to nauka, nauka i jeszcze raz nauka. Poligon na którym celem było uzyskanie odpowiedniej struktury blachy, rdzy, zacieków, brudu, kurzu i upływu czasu (zdjęcia od 2015 - BR23 Zeuke, który chyba pierwszy został moją ofiarą bo... nie jeździł). Summa summarum poza węglarkami dwuosiowymi pozostałe modele mają już nowych właścicieli - i mam nadzieję, że są pełnoprawnymi elementami makiet czy dioram.

WP_20190217_13_08_10_Pro.jpg

WP_20171030_20_43_50_Pro.jpg

WP_20190518_14_59_12_Pro_LI.jpg
WP_20190519_13_58_25_Pro_LI (2).jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.JPG
7.jpg
8.jpg
 

Załączniki

  • 248,7 KB Wyświetleń: 2