• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny BRAWA (Dream) - modele lokomotyw serii Pt31

Kuba

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Corwin napisał(a):
Zimo ma wszystkie funkcje tego Lenza plus wiele dodatkowych
Jeśli chodzi o ABC, to Zimo nie posiada jazdy z ograniczoną prędkością. Jedynie stój/jazda. Ale fakt, posiada generalnie więcej funkcji, m.in. konfigurację progu różnicy napięcia, przy którym uaktywnia się ABC.
 

jan23

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
Zgadzam się z Dariuszem tj. "To jak jest zrobiony model zalezy glownie od odbiorcy, ktory ma zasrany obowiazek dopilnowac kontroli jakosci".
Dlatego też jeżeli ktoś daje ciała to tylko dystrybutor, który powinien kontrolować modele zanim je prześle do klienta. W końcu wpłacający zaliczki zaufali firmie, a modele nie kosztują po 200zł.
 

Juras

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
W moim przypadku to jest o tyle dziwne, że kilkukrotnie kontaktowałem się Dream prosząc o wysyłkę na weekend lub przed nim, bo zamierzam się mu bliżej przyjrzeć i zamieścić fotki na forum.
Taki model powinien być szczególnie sprawdzony przed wysyłką… ja bym tak przynajmniej zrobił. Nasze forum jest dosyć opiniotwórczym źródłem informacji dla wielu pasjonatów. Robić sobie taką antyreklamę, ktoś tam dał nieźle ciała. Ciekaw jestem jak załatwią reklamację, nie to żeby mnie nie było stać na kuriera, bo pocztą przecież nie wyślę, ale denerwuje mnie, że ktoś wysyła model za dwa tysiące i nawet nie sprawdzi, co wysyła. To w końcu towar luksusowy dla pasjonatów, więc, na co liczą?
Do tych, co nie kupili muszę powiedzieć, że model jest naprawdę piękny i ja nie żałuję tylko oczekuje od Dreamu poważnego podejścia do klienta. Po prostu jakaś część loków musi wrócić do producenta.
Po krytym Kleina to drugi model stricte polskiej konstrukcji produkowany masowo. Właściwie „wypada” go mieć, niech w końcu zobaczą, że Polska jest chłonnym, ale wymagającym rynkiem. Kupuję płacę i ma być porządnie wykonany a inaczej do zwrotu i tyle!
Oczywiście nie każdy musi myśleć tak jak ja i jeśli nie chce kupić to też ok.
 

Kuba

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Czy ktoś instalował już dekoder w Pt31? Konkretnie chodzi mi o Zimo MX640D (21pin). Czy dekoder mieści się bez przycinania, rozmiar głośnika itp.? Nie zamawiałem z dekoderem, tylko dlatego że makieta funkcjonuje z hamowaniem ABC, a ESU nie ma takiej funkcji. W grę wchodzą więc dekodery Zimo lub Lenz.
 

TeERa203

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Właśnie i do mnie przed chwilą dotarł kurier i oczekiwana Petucha. Wszystko wydaje się w porzo. Opaski w okularach z odległości 50 cm do przyjęcia, ale krawędzie oglądane przez lupę są poszarpane. Dźwięk i dymek OK. Jedna latarnia była lekko obrócona w bok, ale łatwo poprawiłem - nie mają kwadratowego wprowadzenia, stąd łatwo je obracac wokół osi. Lakierung i oliwka też fajna. Opakowanie dobrze zaprojektowane do transportu. Po R2 smiga,(na razie nie uzbrojona).
 

Dominik

Znany użytkownik
FREMO Polska
NAMR
Reakcje
315 13 0
Hmm ta peema co ostatnio z metalkita wyszła w ogóle świateł działających nie miała. A masz jeszcze jakieś uwagi do kupionego przez Ciebie modelu popowe?? Jak tam kultura jazdy i dźwięki??
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
Kultura na przeciętnym poziomie. Silnych bardzo cichy. W lokomotywie zawieszenie za sztywne a w tendrze za luźne. Dźwięk nie wiem bo moja nie ma. Ogólnie jak jedzie bardzo ładnie się reprezentuje światełka jasno świecą a podświetlenie kabiny dodaje uroku
 

pantaleymon

Użytkownik
KKMK
Reakcje
0 0 0
oferta Dreamu dla spóźnialskich przez duże "K" jak DUŻA KASA:

Szanowni Państwo,
z prawdziwą przyjemnością informujemy, iż otrzymaliśmy od firmy Brawa dostawę lokomotyw Pt31. W związku z powyższym faktem informuję, iż z dniem 08/03/2010 rozpoczynamy dystrybucję modeli. Na naszej stronie internetowej http://www.dream.pl można już obejżeć pierwsze zdjęcia modeli.
Po przesłaniu zamówienia na model proszę czekać na wiadomość z potwierdzeniem rezerwacji modelu. Dopiero po zarezerwowaniu modelu i potwerdzeniu Państawa zamówienia z naszej strony należy dokonać stosownej płatności, zgodnie z niżej podanymi instrukcjami.
Poniżej przesyłam informację dotyczącą cen poszczególnych modeli:
* BRAWA 40408 - LOKOMOTYWA PKP, PT31 "CZARNA" 2260,20 PLN
* BRAWA 40409 - LOKOMOTYWA PKP, PT31 "CZARNA" - DEKODER 2869,88 PLN
* BRAWA 40410 - LOKOMOTYWA PKP, PT31 "ZIELONA" 2129,56 PLN
* BRAWA 40411 - LOKOMOTYWA PKP, PT31 "ZIELONA" - DEKODER 2739,24 PLN

Jeśli chodzi o dostarczenie modelu, to możliwe są następujące warianty (...) itd.
DREAM Sp.J.
 

psz

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Jeśli euro zejdzie do poziomu 3,50 zł, to kupię wersję DRG i przerobię na wymarzony model przedwojenny. Z orłem w koronie!

Czy w ogóle ktoś już z was myślał o takiej konwersji?
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 11
Tabor 4
Tabor 10
Tabor 0
Tabor 61

Podobne wątki