• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny BRAWA (Dream) - modele lokomotyw serii Pt31

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
W takim razie jedyne, co mi przychodzi do głowy, to zresetować dekoder do wartości fabrycznych. Robi się to ustawiając wartość CV8 = 8. Jeżeli to nie pomoże, to dekoder trzeba sprawdzić tak, jak opisałem wyżej i jeżeli nie działa, to oddać do naprawy fachowcowi.
 

Pawel

Aktywny użytkownik
H0e
Reakcje
344 1 1
Koledzy mam problem z moim parowozem, a mianowicie w analogu wszystko śmiga bez problemu natomiast gdy zamontowałem dekoder lokomotywa się programuje daje znak charakterystycznym drgnięciem na torach natomiast potem nie chce jechać ani świecić. Co może być tego powodem?
Może problem jest z adresem dekodera? Przy długich adresach trzeba pamiętać o ich ustawieniu w CV29. Ale jak już wspomniano najprościej by było zrobić reset dekodera i zobaczyć czy będzie działał pod adresem 3.
 

Potez

Nowy użytkownik
Reakcje
21 3 0
Mam pytanie dotyczace tabliczki. Które malowania z "niemieckich" mają tabliczkę po polsku? Z tego co widzę na zdjęciach w necie większość malowan ma tabliczkę ERSTE LOKOMOTIV FABRIK a szukam tego, które ma PIERWSZA FABRYKĘ LOKOMOTYW
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 11
Tabor 4
Tabor 10
Tabor 0
Tabor 61

Podobne wątki