• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Brawa 41072 br 232 PCC

Witam

chciałbym się dowiedzieć kogoś kto ma ten model?
jak się sprawuję? jak silnik działa czy oświetlenie?
jeżeli można by prosić o jakieś fotki tej lokomotywy -
chodzi mi o jakieś prywatne bo zdjęcia w necie jednak są
trochę sztuczne.

pozdrawiam

Rafał G.

Znany użytkownik
Zdjęć nie wstawię bo kiepski mam aparat a i fotograf ze mnie nie tęgi ale model mogę Ci opisać:
mam go w wersji analogowej, pierwsza jego zaleta to cena - kawał modelu za niecałe 500 PLN, model wykonany poprawnie z uwzględnieniem takich szczegółów jak obracające się turbinki na dachu czy otwierane drzwi do kabiny maszynistów. Oświetlenie białe/czerwone w zależności od kierunku jazdy, model bardzo ciężki jeździ cicho i majestatycznie. Oznaczenia czytelne i zgodne z pierwowzorem. Model dużo lepiej prezentuje się na żywo niż na zdjęciach. Polecam. W wersji cyfrowej był opisywany przez jednego z Kolegów chyba w wątku o nowościach 2011.

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Witam :D . Ja mam taką cyfrówkę. Bardzo ją lubię, wszystko działa jak trzeba, waży chyba ze 140 ton ;) , więc jest Godzillą na moich torach. Nie ma światła manewrowego i trochę metaliczny jest dźwięk silnika, innych wad nie znalazłem, polecam (dla miłośników dużych diesli ;) )

Załączniki