• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny BR91 firmy MBW

Konrad 0

Moderator Skala 0 (1:43.5)
Zespół forum
Reakcje
294 0 0
#1
Firma MBW przyjmuje od 9 dni zamówienia na parowóz BR91 (link). Jest możliwość zamówienia model bez opisów i szyldów, co znakomicie ułatwia przeznakowanie.
Cena atrakcyjna 859 € (ze zniżka przy obecnie złożonym zamówieniu 100 €, to znaczy że potem będzie kosztował 959 €). Model zawiera dekoder dźwiękowy ESU, oświetlenie biało-czerwone, oświetlenie budy maszynisty.
Jeśli ktoś reflektuje, to mogę zamówić dopisać do mojego zamówienia...

BR91.12.jpg
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Konrad 0

Konrad 0

Moderator Skala 0 (1:43.5)
Zespół forum
Reakcje
294 0 0
#3
Nie wiem, ale w razie czego za 60 € można dokupić w ESU. Właśnie zakupiłem te generatory ESU, działają rewelacyjnie !!!
Ten z lewej większy do diesli (będą w ST43 i ST44), ten po prawej mniejszy do czajników (specjana wersja ESU dla skali 0).

title_54678_und_54679.jpg
 
OP
OP
Konrad 0

Konrad 0

Moderator Skala 0 (1:43.5)
Zespół forum
Reakcje
294 0 0
#6
We wszystkim,w programowaniu przede wszystkim (wybitnie user friendly), a nawet w tym, że diesle dymią z generatora dynamicznego przy starcie czego nie wiedzieć czemu ZIMO nie umie zrobić. Jutro pokażę film ze startu diesla.
A sprawdzałeś może czy ten mniejszy generator zmieści się w BR-64 Lenza ?
W BR64 bez problemu się mieści, będę go wkładał do BR64.
 
OP
OP
Konrad 0

Konrad 0

Moderator Skala 0 (1:43.5)
Zespół forum
Reakcje
294 0 0
#7
Firma MBW podała, że BR91 będzie wyposażony w dynamiczny generator dymu firmy ESU. Tak więc model będzie miał wszystko, trzeba będzie tylko zrobić polskie lamy i oznaczenia.
Zamówiłem 3 sztuki - jedną dla siebie i dwie dla chętnych, jest ktoś jeszcze chętny, bo maleje liczba dostępnych zamówień...?

BR91.17.jpg
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Parowozy 0
Parowozy 1
Parowozy 0
Parowozy 4
Parowozy 8

Podobne wątki