• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor BR85 ROCO

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.291 459 29
#21
Nie miałbym zaufania do takich informacji, zwykle oznacza to, że sklep nie ma towaru i żadnej pewności czy i kiedy towar dostanie. Proponuję bezpośredni kontakt ze sklepem.
 

RS11

Znany użytkownik
Reakcje
153 0 0
#22
Prezentacja oryginału i modelu BR85 007 ma się dziś i jutro (19/20. 08 2017) odbyć w Seebrugg podczas Bahnhofsfest. Niestety nie mogę być tam osobiście.
Strona miłośników http://www.3seenbahn.de/aktuelles.html

BR85 czyli nowość 2017 to jakby limitowana seria. Wydana ze względu na przywrócenie do ruchu oryginału, który stał we Freiburgu nieopodal szopy na elektrowozy.
Problem z zakupem wersji z dźwiękiem może być związany z duża liczbą zamówień jeszcze przed wydaniem modelu.
 

Tigrek

Aktywny użytkownik
Reakcje
234 37 15
#24
Naprawdę ją uczynnili ??? Na tej stronie nie znalazłem informacji o tym? Gdzie można to przeczytać i obejrzeć fotki z procesu renowacji? Robili to w tajemnicy? :D
 

Tigrek

Aktywny użytkownik
Reakcje
234 37 15
#26
A to ciekawe, umknęło to mi... teraz to też czuje się podobnie jak kolega, który nie kupił tego parowoziaka... to jak będą jakieś informacje o już czynnej 85 to proszę napisać :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#29
Fajnie, że ta lokomotywa ma zgrany generator dymu z dźwiękiem, ale to gadanie i muzyka to też dźwięki z lokomotywy?
Pytam, bo bardzo przeszkadzają w odsłuchu pracy silnika lokomotywy.
 

Tigrek

Aktywny użytkownik
Reakcje
234 37 15
#32
Chyba
Prezentacja oryginału i modelu BR85 007 ma się dziś i jutro (19/20. 08 2017) odbyć w Seebrugg podczas Bahnhofsfest. Niestety nie mogę być tam osobiście.
Strona miłośników http://www.3seenbahn.de/aktuelles.html

BR85 czyli nowość 2017 to jakby limitowana seria. Wydana ze względu na przywrócenie do ruchu oryginału, który stał we Freiburgu nieopodal szopy na elektrowozy.
Problem z zakupem wersji z dźwiękiem może być związany z duża liczbą zamówień jeszcze przed wydaniem modelu.
Próbowałem się doczytać o tej prezentacji itd., ale niczego nie znalazłem czy była? Czy kolega może podać jakiegoś konkretnego linka z informacjami i zdjęciami z tego wydarzenia, gdzie ten parowóz (oryginał) był prezentowany i już czynny?
 

Tigrek

Aktywny użytkownik
Reakcje
234 37 15
#34
Tak, oglądałem te zdjęcia. Nie było BR85 tam. Zresztą szukałem w necie informacji o tym, że faktycznie jest czynny i niczego takiego nie znalazłem. Dlatego sądzę, że wcale go nie uczynili niestety.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dla początkujących 21
Dla początkujących 26
Dla początkujących 2
Dla początkujących 3
Dla początkujących 5

Podobne wątki