• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny BR64 firmy Lenz

Tempest

Znany użytkownik
Reakcje
549 1 0
#41
Konrad napisał(a):
Pierwszy RING w Polsce
Wziąwszy pod uwagę to, że kolega Reno0 napisał

W dniu dzisiejszym przetestowałem model parowozu jak również manewrówkę Koff
swój post dnia 28.12.2014 roku

a załączone zdjęcie
mp-ring.jpg

zostało przeze mnie wykonane 13.12.2014 roku, muszę przypisać jednak sobie stworzenie pierwszego zerówkowego RING-u w Polsce ;)

Ren0 napisał(a):
Składanie oraz rozkładanie torów to masakra
Niektórzy twierdzą, że to właśnie jest największy FUN.

Co do torów firmy Lenz to w moich złączki po rozłączeniu często pozostają w przypadkowych odcinkach torów i konieczne jest mieć na wyposażeniu małe kombinerki aby zrobić z nimi porządek. Oprócz tej wady związanej z maintenance mają one wizualną zaletę a mianowicie przetłoczenia imitujące śruby łączące łubki. Nie są to imitacje śrub tylko jakieś takie zadrapania ale z metra wyglądają prawie jak prawdziwe.

Dopisek z dnia 13.01.2015

Po założeniu okularów do czytania i dla pewności użyciu lupy okazało się, że są to jednak całkiem nieźle wyglądające imitacje sześciokątnych nakrętek.
 
Ostatnio edytowane:

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.944 15 2
#44
Dzięki informacjom od kolegi Jana, jestem w fazie rozmów z Modelmanią. Jutro powinienem coś wiedzieć na kiedy i za ile.
 
OP
OP
Jan Bednarczyk

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#46
O tym numerze to i ja myślałem. Szukałem takiego parowozu, który by odpowiadał wyglądowi jaki mam po zakupie. Nie chcę robić żadnej gruntowej przeróbki, więc jeżeli ty bierzesz ten numer, to mi jeśli możesz zamów tabliczki z numerem 32 dla mnie. Parowóz z tym numerem również stacjonował w Korszach w tych samych latach.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Parowozy 103
Parowozy 0
Parowozy 1
Parowozy 0
Parowozy 4

Podobne wątki