• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny BR64 firmy Lenz

Tempest

Znany użytkownik
Reakcje
549 1 0
#21
No to usłyszysz niestety tylko dźwięk kół sunących po szynach bo bez cyfry innego chyba nie da rady wydusić, ale i tak jest on zupełnie inny od tych, które znam z mniejszych modeli.
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.943 15 2
#29
Dokładnie. mój plan zakłada zamontować polskie reflektory białe bandaże na kołach no i oczywiście oznaczenia. Największy problem będzie z kalkomanią. Fototrawione jak nie znajdę wytrawię samodzielnie.
Model zaskoczył mnie cyfrowymi sprzęgami. nie wiedziałem że takowe są w nim zamontowane gdy się na niego decydowałem. :)
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.943 15 2
#30
Jeszcze zapytam jak wygląda kwestia generatora dymu w tym modelu? można coś zamontować? Niby płytka widzę, że ma otwór ale nie widzę żadnego złącza.
 

Konrad 0

Moderator Skala 0 (1:43.5)
Zespół forum
Reakcje
294 0 0
#32
Jeszcze nie zaglądałem in do gardła, ale z generatorów to tylko nadaje się KM1, mam go w naturze w kilku sztukach do TKt48, OL49 gdzie są montowane. Czy do OKl2 wejdą jeszcze nie wiem.
 
OP
OP
Jan Bednarczyk

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#37
Być może jest to ręczna produkcja na potrzeby własne. Widać te nity na wiązarach. Wykonanie takiego modelu czasowo na pewno trochę trwało, a że nie jest to model taki, jaki można obecnie zakupić, tym bardziej należy docenić tego, kto ten model wykonał.
 
OP
OP
Jan Bednarczyk

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#38
W dniu dzisiejszym przetestowałem model parowozu jak również manewrówkę Koff. To maleństwo uciągneło 11 wagonów, z trudem ale udało się. Parowóz szedł jak burza.

Zdjęcie-0589.jpg
Zdjęcie-0557.jpg Zdjęcie-0577.jpg Zdjęcie-0579.jpg Zdjęcie-0580.jpg Zdjęcie-0581.jpg Zdjęcie-0585.jpg Zdjęcie-0588.jpg Zdjęcie-0592.jpg Zdjęcie-0593.jpg
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
OP
OP
Jan Bednarczyk

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#40
Z tym ringiem to nie przesadzajmy, po prostu chciałem przetestować tabor, a to jest jedyne tak duże pomieszczenie w którym mogłem to uczynić. Składanie oraz rozkładanie torów to masakra.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Parowozy 103
Parowozy 0
Parowozy 1
Parowozy 0
Parowozy 4

Podobne wątki