• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:35 BR52 1:35 Trumpeter

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#1
Witam,

poszukuję opinii na temat modelu lokomotywy BR52 firmy Trumpeter w skali 1:35, czy ktoś składał ten model? Warto wydać za niego kwotę w granicach 500 PLN? Chciałbym zaadoptować ten model pod Ty2 ale nie wiem czy nie będzie wymagał zbyt wielu korekt i poprawek. Gdzieś czytałem, że jakość modelu nie powala...
 

Stroju

Znany użytkownik
Reakcje
447 2 0
#2
Sam nie składałem tego modelu. Ale miałem styczność z wieloma zastawami tego producenta w skali 1/35, złe nie są, ale niestety mają rękę do umieszczania śladów po wypychaczach w najbardziej upierdliwych miejscach, większość elementów ma szwy po łączeniach form, często przesunięcia połówek, krawędzie i drobne detale mają też braki w ostrości. Po żmudnym szpachlowaniu, piłowaniu da się to usunąć, i modele po porządnym malowaniu wyglądają nieźle.
Ale i wiem że na tym BR52 sporo modelarzy poległo.
 

wolfik

Znany użytkownik
Reakcje
987 1 0
#3
Poszukaj na innych forach modelarskich. Np tu gość bawi się modelem BR52. Co prawda nie wiem czy dokładnie tym, których chciałbyś kupić ale zdanie możesz sobie wyrobić.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:35 2
Skala 1:35 12
Skala 1:35 10

Podobne wątki