• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Br39 Rivarossi

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.309 16 0
#2
Mam wersję BR39-254 w wersji z dekoderem. Jest to dekoder Viessmanna podłączony fabrycznie na krótko. W lokomotywie nie ma gniazda.
Własciwości wizualne jak to w Rivarossi bardzo pozytywne, przestrzenna armatura itd. Poruszanie lokomotywy na zadowalajacym poziomie, ogólnie bardzo ładny model.
 

garcia ramirez

Znany użytkownik
Reakcje
1.115 50 6
#5
Posiadam Br58 ich produkcji. Cudeńko. Filigranowe wykonanie detali, w tym ruchomy 3 cylinder, elegancka płynna jazda, no i ten dźwięk !!!! Tak naprawdę to jedyny dźwięk w parowozie, który robi na mnie wrażenie.
Ogółem naprawdę super model za niewielkie pieniądze. Br39 chocby po kołach wygląda na nieco niższą półkę.
 
OP
OP
arch_przemo

arch_przemo

Aktywny użytkownik
Reakcje
6 0 0
#6
garcia ramirez napisał(a):
Posiadam Br58 ich produkcji. Cudeńko. Filigranowe wykonanie detali, w tym ruchomy 3 cylinder, elegancka płynna jazda, no i ten dźwięk !!!! Tak naprawdę to jedyny dźwięk w parowozie, który robi na mnie wrażenie.
Ogółem naprawdę super model za niewielkie pieniądze. Br39 chocby po kołach wygląda na nieco niższą półkę.
Niewielkie pieniądze, to znaczy ile, bo 39 z dekoderem jest dostępny już za niecałe 550zł :)
 

garcia ramirez

Znany użytkownik
Reakcje
1.115 50 6
#7
Niewielkie w sensie około 800pln + dekoder z dźwiekierm ( dedykowany do modelu) ale powtarzam, że 58 to jednak wyższa jakość. Wielu chwaliło model, nawet ten cały chrabia z transylwańskich głuszy.
 

Grzeju

Aktywny użytkownik
Reakcje
22 0 0
#8
Widziałem i BR39 i BR58... To zupełnie dwa różne światy.
To mniej więcej tak jak porównywać produkty PIKO. Stare wagony są siermiężne i brzydkie, a nowe opracowania przebijają Roco i FL o klasę. Tak samo starsze produkcje Rivarossi nie grzeszą jakością, za to nowe są przepiękne...
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 5
Tabor 7
Tabor 18
Tabor 3
Tabor 2

Podobne wątki