• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Br232-660

erhaim

Nowy użytkownik
Reakcje
26 0 0
#1
Cześć Panie i Panowie (jeśli są w sród nas Panie ;)),
tak jak to zauważył Kolega @techno siedziałem bardziej cicho niż chyba powinienem ;)
Nie mniej śledząc Wasze wątki i codziennie wymieniając z @pado kilka-kilkanaście-kilkadziesiąt zdań, powoli coś się rodziło w zakamarkach moich pokoi :devil:

Otóż 1 marca 2020 pojechałem na wycieczkę "techniczną" do Siemianówki. Na torze, czołem w stronę Białorusi zauważyłem Ludmiłę Br232-660 Protora :love:

IMG_5456.JPEG

Znalazłem dawcę i korzystając z wielu, naprawę WIELU rad @pado zacząłem działać.
Najpierw rafantynka ;) w zalewie z IPA
IMG_1801.JPEG

Dalsze kroki troszkę przerażały, ponieważ aero trzymałem pierwszy raz w dłoni... ale kroczek po kroczku...
IMG_1809.JPEG IMG_1814.JPEG 3951D492-FEB6-41C3-8BF0-1E2B7EBBFAE9.jpg IMG_1929.JPEG

Ludmiłka wylądowała w gablocie. Na haku oczywiście Eaosy ECCO od @pado GMBH :cool:
IMG_1933.JPEG

W tym tygodniu dojechały kalki (oczywiście dostawca @pado ;))
A zatem nie mogłem usiedzieć i....

Wczoraj kalkowanie :D a dzisiaj waloryzacja i finish :)
IMG_5335.JPEG

Br232-660 wraca na swoje miejsce do gabloty
IMG_5336.JPEG IMG_5338.JPEG
 
Ostatnio edytowane:

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.496 33 0
#2
Super Darku że pokazałeś swoją pracę. Widac z tego że jak sie chce to można. Woele nie trzeba do tego.... sam przyznasz....tylko odrobiny chęci :)
Gratuluję pierwszej przerobki i czekam na kolejnem
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 13

Podobne wątki