• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

BR186 dostała oznaczenie EU43

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
423 22 4
#3
Z tego wynika, że być może będziemy mogli mieć na makietach EU43 w dwóch wersjach, a kiedy jakaś firma wyprodukuje model EU11 wtedy któreś PKP nazwie nowo zakupioną lokomotywę także EU11, ale heca ;-)
 
OP
OP
pepej

pepej

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
TrinonH0 napisał(a):
Model EU43 jest wg. jak najbardziej realny, bo to jest model prototypu PKP.
Źle to ująłem, chodziło mi gównie o to, że za jakiś czas jak powstaną modele EU43 na bazie BR186 będzie duża szansa, że na jednej makiecie zobaczymy dwie różne lokomotywy o tym samym oznaczeniu :(
 

Kedziol

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
No chyba, że niektórzy zamalują na Roco'wskich Eu43 któryś z napisów, albo PKP albo 'Eu43'. Jest to alternatywa, aczkolwiek jeśli ktoś nie umie tego zrobić dobrze to niech sie lepiej za to nie zabiera. :roll:
 
OP
OP
pepej

pepej

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
Kedziol napisał(a):
No chyba, że niektórzy zamalują na Roco'wskich Eu43 któryś z napisów, albo PKP albo 'Eu43'. Jest to alternatywa, aczkolwiek jeśli ktoś nie umie tego zrobić dobrze to niech sie lepiej za to nie zabiera. :roll:
Ja mam wersje, bez logo PKP wiec pozostaje problem tylko z EU43, Cezary zasugerował transformacje na EU11, ale o ile sie nie mylę to EU11 ma mniej osprzętu na dachu ?
 

Tempest

Znany użytkownik
Reakcje
549 1 0
#8
Źle to ująłem, chodziło mi gównie o to, że za jakiś czas jak powstaną modele EU43 na bazie BR186 będzie duża szansa, że na jednej makiecie zobaczymy dwie różne lokomotywy o tym samym oznaczeniu :(
Czy to jest jakiś wielki problem ?

Jeśli na tych niedoszłych EU43 były takie oznaczenia namalowane to chyba wszystko jest zgodnie z rzeczywistością.
 

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
423 22 4
#9
pepej napisał(a):
Ja mam wersje, bez logo PKP wiec pozostaje problem tylko z EU43, Cezary zasugerował transformacje na EU11,
EU11 to całkiem inny typ lokomotywy, którą spotkał los taki jak EU43 tzn, wyemigrowała także za granice miast pozostać na polskich torach.