• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

br 70

OP
OP
D

DaK

Gość
#3
Widział , pomacał :D
£adniusi modeli , piękne wiązary ,detale ... model cacy sam sie zastanawiam czy za jakiś czas go sobie nie sprawić jako pierwszego czajnika.
Co do jazdy sie nie wypowiem bo oglądałem go u gościa który tylko zbiera modele w witrynach.
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#5
sprawdziłem na www analog mam pytanie gdzie zamawiacie towar ja pytałem mailowo o mozliwośc sprowadzenia br 81 w parowoziku o loko jakieś 3 tyg temu i nie mam odpowiedzi czy w ogóle jest taka mozliwość:( na razie czekam ale chyba sie przypomnę:)
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#9
w którejś ostatniej MIBIE jest o tej lokomotywce

zdjęcie rozłożonej nie wskazuje, żeby było miejsce na dekoder:
- silnik wieeelki, ustawiony w kabinie, tradycyjnie, tj, napęd przenoszony ślimakiem
- płytka z "elektryką" zawiera z dwa (chyba) rezystory SMD i takoż pewnie LED SMD
- a od góry przykrywa się to ciężarkiem ze skrzyń wodnych

tyle zapamiętałem z wizyty w EMPIKu
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#14
w tym samyw wątku sie pochwalę sprawiłem sobie taki secik dla mnie cudo:) ja będę troche wolny to zrobie fotki.
 

Załączniki

OP
OP
A

Anonymous

Gość
#18
zagadka:) czym się różnią wagony ze strony trixa od tych w naturze czyżby fotoshop czy inny model wagonu? ;-) a i mam pytanie to loko jak się sprawuje kiedys była przeceniona w parowoziku za chyba 400 zeta ale ktoś mi ja podebrał :) ciekawe kto???? :?: