• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Br 290

L

lukaszjus

Gość
#1
Witam,
wypatrzyłem sobie taką lokomotywe
http://www.modelmania.com.pl/product_in ... s_id=27756

ponieważ będzie to moja pierwsza loko,chciałbym zapytać czy jest dobry model.Przeznaczenie ma być do przestawiania wagonów.Sorry jeśli w tym miejscu nie piszę fachowych pojęć ale całego forum jeszcze nie przeczytałem.Lokomotywka bedzie jeździła po mikroskopijnym module.Wątek jak by ktos chcial zobaczyć jest tu.
viewtopic.php?f=42&t=6644

A i czy ktos wie czy oprocz modelmani gdzies indziej mozna dostac ta loko, bo za dlugo trzeba czekac?

pzdr
Łukasz
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.363 33 1
#6
Witam :D . 290 to dobry wybór także dla tego, że może ona służyć jako podstawa do przebudowy na SP32 i SM42 (czyli naszą polską stonkę - absolutnie kultową "bocznicówę -manewrówę" :D . Żywicze pudło jest do zdobycia (nawet dziś jest na Allegro), blaszki fototrawione - GPM. Jak już się czerwono-niemiecka malatura znudzi, a przyjdzie chęć na podłubanie - to niczego więcej nie trzeba. Dekoder - jest, oświetlenie - jest, układ jezdny - jest. Radocha (albo klęska :p ) gwarantowana. Ja już sobie szykuję podobną zabawę - czekają: 2xBR232(dawcy), pudło żywicze Ostbahna (SU45) i Jan Kola (ET21), układ oświetleniowy KLUBA i inne gadżety. Jak dorosnę do budowy modeli - rzucę się na to wszystko. Na razie cieszę oko czerwono-niemieckimi Ludmiłami.
 
OP
OP
L

lukaszjus

Gość
#8
fajnie dzieki za rady, niestety ja za przerabianie brac sie nie bede bo zwyczajnie nie potrafie i nie mam czasu.Dla mnie w tej calej przygodzie liczy sie to zeby nacieszyc oko.A dodam jeszcze ze nawet jak bym kupil analog i dekoder to nie potrafilbym go umiejscowic na swoim miejscu.Wiec niestety ale pozostaje wylozyc wiecej kasy i miec na gotowo...a czy ktos wie gdzie te loko trix mozna dosatc szybciej niz w 30 dni(modelmania) bo na makieciarz.pl nie widizalem,allegro tez nikt nie wystawil
 

jareksut

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#9
Zamontować dekoder to nic trudnego. Napiszesz do Makieciarza to założy przed wysyłką. Zawsze pare PLN na modulik zostanie. Pozdrawiam
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 4
Tabor 7
Tabor 32
Tabor 7

Podobne wątki