• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

BR 290 czy 295?

Troopek

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam. Którą lokomotywę opłaca się bardziej kupić? Czy w ogóle są jeszcze gdzieś dostępne? Na stronie modelmania.com.pl jest nieznany czas realizaji.
 
OP
OP
T

Troopek

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Raczej wolałbym coś tańszego. Dopiero zaczynam przygodę z modelarstwem :razz:
P.S. Czy ktoś może orientuje się gdzie w Łodzi jest jakiś dobry sklep modelarski?
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.993 140 0
#4
kupisz coś tańszego to się wkrótce okaże, że to bubel, więc lepiej zainwestuj w coś "markowego" niż w jakiś chłam, którego zakupu będziesz później żałował
 

Szaf1r

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
SKLEP JEST CZYNNY:

* od poniedziałku do piątku:
godz. 10 - 18,
* sobota: godz. 10 - 14.

K O N T A K T:

* telefon: 042-616-54-64

* fax: 042-616-54-63

* e-mail:
o drim@drim.pl
o drimph@wp.pl

* www: drim.pl

* adres: 91-043 Łódź,
ul. Powstańców Wielkopolskich 2

Pracuje tam sympatyczny Pan :) mój młody mówi do niego po imieniu :)
 

leszekcha

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
Troopek napisał(a):
Dopiero zaczynam przygodę z modelarstwem :razz:
Jeśli zaczynasz przygodę z modelarstwem, to nie kupuj BR 295 Roco, ponieważ to Playtime.
Pomyśl o BR 212. Mogę spytać znajomego, ma chyba na zbyciu egzemplarz Roco Profesional w sklepowym stanie. To jest model i także "przetokowóka"

nie może być 294 :?:
Ten model polecam. :LOL:
 
OP
OP
T

Troopek

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
Dzięki wszystkim za odpowiedzi, jednak chyba zostane przy 290 :razz: Kupiłbym droższą lokomotywę, ale chciałbym nabyć jeszcze parę wagoników :D Dlaczego tak odradzacie te lokomotywy?
P.S. Możecie podać link do jakiś sygnalizatorów świetlnych, możliwie zbliżonych wyglądem do tych stosowanych na PKP? Pozdrawiam
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 4
Tabor 7
Tabor 32
L
Tabor 10
Tabor 23

Podobne wątki