• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

BR 218

leszekcha

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Co Szanowni Forumowicze powiedzą o modelu Roco BR 218?
Model tego loka produkuje m.in. "Flajszmen" ale nie wiem gdzie go można dostać i chyba nie będzie tani patrząc na ceny w e-sklepach zza zachodniej granicy.

Wpadł mi do głowy uprade model Roco.
A mianowicie zainstalowanie wężownic i, właśnie tego tłumika na dachu, tudzież rury wydechowej ( to cudo na dachu loka ze zdjęcia )


Można to gdzieś kupić :?: Może ktoś z producentów elementów fototrawionych ma coś takiego w ofercie :?:
A może kupić "Flajszmana" na raty :?: :roll:
 

Załączniki

OP
OP
L

leszekcha

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
ICE napisał(a):
Zdecydowanie Fleischmann. Swego czasu był na Allegro, ale w dziale "dla dzieci" i poszedł cały zestaw startowy z piętrusami za... 350zł.
Uprzejmie donoszę że w dziale "dla dzieci" nie ma teraz takiego zestawu. Z tego co pamiętam jest chyba w LokoModel w W-wie za ponad 600 plnów. Chyba :roll:

Jest też tu
http://sklepmodelarski.1996.pl/sklepmod ... ts_id=6045
Ale ta cena :roll:
 

pepej

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
leszekcha napisał(a):
Co Szanowni Forumowicze powiedzą o modelu Roco BR 218?
Model tego loka produkuje m.in. "Flajszmen" ale nie wiem gdzie go można dostać i chyba nie będzie tani patrząc na ceny w e-sklepach zza zachodniej granicy.

Wpadł mi do głowy uprade model Roco.
A mianowicie zainstalowanie wężownic i, właśnie tego tłumika na dachu, tudzież rury wydechowej ( to cudo na dachu loka ze zdjęcia )


Można to gdzieś kupić :?: Może ktoś z producentów elementów fototrawionych ma coś takiego w ofercie :?:
A może kupić "Flajszmana" na raty :?: :roll:
do tej pory widziałem tylko modele BR218 i normalnie mnie odrażały wyglądem, ale oglądając fotkę stwierdzam, że w realu jest tak samo paskudna jak modele :D to tylko moja subiektywna opinia ;)

odnośnie kominów, to myślę ze spokojnie dasz radę je wykonać z tektury lub blaszki :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 2
Tabor 2
Tabor 1
A
Tabor 27
Tabor 4

Podobne wątki