• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor BR 140 Roco czyli co by tu poprawić?

Reakcje
43 4 0
#1
Mam już za sobą pierwsze "starcie" z modelem tytułowej lokomotywy, czyli podmianę żarówek na ledy. Postanowiłem pójść odrobinę dalej i zaszaleć z lekką waloryzacją tego loka. Bardziej traktuję to jako eksperyment i nie silę się na stu procentową wierność z oryginałem. Skupię się głównie na zewnętrznych elementach bo konstrukcja modelu ogranicza możliwość powiększenia kabin maszynisty. Problemem też jest dostępność zdjęć niektórych szczegółów tego typu elektrowozu, np. dach, pantografy. Od tych właśnie elementów rozpocząłem "zabawę", ponieważ to chyba najbardziej skomplikowane detale. Załączam zdjęcia sprzed i po przeróbce. Pantografy mimo pozbycia się oryginalnych sprężyn działają.. Chętnie odpowiem na pytania co i jak robiłem jeśli to kogoś zainteresuje. Cdn. Pozdrawiam :) Marcin

WP_20210611_006.jpg
WP_20210611_009.jpg
WP_20210627_011.jpg
WP_20210627_012.jpg
WP_20210624_003.jpg
WP_20210624_001.jpg
 
Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dla początkujących 3
Dla początkujących 3
Dla początkujących 2
Dla początkujących 3
Dla początkujących 5

Podobne wątki