• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Br 120

OP
OP
P
Reakcje
27 0 0
#3
Wiesz ceny nowych modeli ogólnie zniechęcają.... ale trzeba przyznać że model fajnie wygląda.
Modele pewnie jeszcze jakieś kupię ,a orientujesz się ile kosztuje przesyłka zNiemiec do Polski?,jest tam w sklepie 130 z firmy Arnold za 109 euro a druga z Brawy za 124 euro .Jak z jakością wyżej wymienionych firm chodzi mi o malowanie ,czy bez skaz oraz o właściwości jezdne.
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.496 33 0
#4
Mam Br 285 LOTOS od Arnolda i parę BR229/119 od Brawy. Arnold ładnie się toczy. Co do Brawy to mam mieszane uczucia. Kilka z nich ładnie pomyka, zaś jedno podwozie użyte do budowy SU46 dziwnke chodzi. Zakładam że to kwestia dotarcia napędu.

Co do kosztów wysyłki to nie wiem. Każdy ma swój cennik....
 
OP
OP
P
Reakcje
27 0 0
#9
Z chęcią bym kupił też druga wersję Gagara ,może się doczekamy
Zastanawiam się natomiast nad modelami Flm które mają wyjść z całkowicie nowej formy,o ile będą lepsze w detale ,właściwości jezdne .
 
OP
OP
P
Reakcje
27 0 0
#10
Oglądnolem jeszcze dokładnie swój model i powiem wam że jestem trochę rozczarowany jakością, myślę o sprzedaży go.Firmy coraz większą kasę chcą a jakość to coraz gorsza, z euforii rozczarowanie się zrobiło
IMG_20190424_131439.jpg
IMG_20190424_131416.jpg
 
Reakcje
35 0 0
#13
U nas n-kę ciężko się sprzedaje, nieraz mimo dobrego stanu za mniej niż 50% ceny, którą się zapłaciło, niestety. Ale ten model dobrze nadaje się na konwersję na ST44, więc może będzie lepiej. A czy te tabliczki z nazwą serii i przewoźnika na boku pudła są namalowane czy "wystają"?
 
OP
OP
P
Reakcje
27 0 0
#14
Jutro napisze jak z tymi napisami jestem w pracy, a co do loka to jest nowy mam go tydzień, i wkurza mnie to że płaci się tyle kasy a dostaje się gniota, jakoś modeli spadła pamiętam jak kiedyś model był perfekcyjnie wymalowany, a teraz to tylko byle sprzedać, dotyczy się to samo modeli w Ho miałem nowe produkcje i też było nie ciekawie. Najbardziej boli ze dałem 729zl a nieraz zabawki są lepiej wykonane i to za mniejsze pieniądze
 
OP
OP
P
Reakcje
27 0 0
#17
Nie będę przerabiał ,sprzedać za połowe ceny też nie mam zamiaru.Zrobie kiedyś może patynę tej lokomotywy.Napisłem tylko o jakości modeli ze względu żeby każdy kto będzie chciał tego loka kupić to żeby widział czego może się spodziewać i nie był rozczarowany jak ja.Zastanawiam się tylko jak wygląda jakość modeli kupiona w Niemieckim sklepie ,przypuszczam że jest o wiele lepsza
 
Reakcje
35 0 0
#18
Ale skoro model ma ewidentne wady lakiernicze to można złożyć reklamację. Takie rzeczy się zdarzają, mi na przykład przytrafił się Vectron PKP Cargo ze zmiażdżonymi poręczami i wszystko zostało wymienione na nowe bez wad.
 
OP
OP
P
Reakcje
27 0 0
#19
Można , tylko moga przyslac model taki że będzie miał inne wady .Pamiętam jak w SM 42 lub sp45 też trafiałem na gnioty,to nie ta jakość co kiedyś Roco miało,Barwa też ma niedomalowania itp tak że model już zostanie ,a następny jak będę kupował to już raczej w Niemczech ewentualnie używki żeby nie było żal .Za cenę 729 zł myślałem że model w N będzie wykonany starannie ,przecież modele w Ho są tańsze ,nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem ,mam nadzieję że będzie za to jeździł bezawaryjnie .Jak ktoś chce jakieś fotki jeszcze modelu to pisać śmiało wstawię na forum
Pozdrawiam
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 100

Podobne wątki