• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

BOMBARDIER BLUE TIGER / VOSSLOH G 2000

OP
OP
M

M_Storch

Gość
#22
Obawiam sie ze na Code40 bez podpiłowania obrzeży niestety nie pojedzie ani tiger, ani G2000.Tak na oko (ale patrząc na modele, nie na foty), to obrzeże jest grubawe...tak 0,8 mm bym mu dał. Nie mierzyłem specjalnie bo jeżdże jak lamer po C80. Ale za to jazda modeli (przynajmniej w analogu) jest smooth i cool. Białe LEDy tez nie¼le działają i juz przy 4V świecą jaśniutko.Uciąg toto ma dobry - szmatę Roco (znaczy RocoClean) ciągnie po łuku R1 bez problema, a nie każdy lok to potrafi...
Do pełnego szczęścia brakuje mi tylko asymetrycznej wersji Vosslocha - Mechano dziabie to w H0, może w N też będzie?Albo Hobbytrain? Albo chociaż jakiś kit do przeróbki?
Pozdraw
Storch
 
OP
OP
T

twardy1

Gość
#23
dodam tylko - niezły silnik w G2000 przyjemnie mruczy ;-)
bardzo ładnie przyspiesza - test analog - ma też bardzo dobrą minimalną prędkość , rusza przy 1.5 Volta .
Oświetlenie przednie równe nieco za bardzo niebieskawe , tylne nie równe z nieznacznym przesunięciem siły świecenia na jedną ze stron.
Koła niestety mają potężne obrzeża tuptają straszliwie na c40 . :-|
Wykonanie całkiem przyzwoite , metalowe poręcze , dobra kinematyka krótkiego sprzęgu ,
można się przyczepić do powłoki lakierniczej że za gruba ...
Testu w DCC nie robiłem ani wnętrza nie oglądałem - na razie ;-)
cdn.

P.S.
tak Piotrze już jest :->