• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Bocznica terminalu paliw płynnych

tkarkady

Aktywny użytkownik
Reakcje
754 0 0
#87
Zbiorniki rzeczywiście imponujące , te mniejsze też robiłeś :shock: czy to jakiś gotowiec ?
Co do rurociągów , to troszkę można by pomarudzić.... (skrzywienie zawodowe :) ) , coś mi się wydaje że i Ty nie jesteś z nich tak do końca zadowolony ?
Niezmiennie uważam że temat jest trudny i ambitny , powodzenia.
 
OP
OP
Gała

Gała

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
#88
Miło mi to słyszeć :D Te mniejsze to gotowiec KIBIR'a ( od kolegi mattia :D) hmm... rzeczywiście, rurociągi nie są takie, jakie sobie wymarzyłem ale są to moje początki wieć proszę o troszkę wyrozumiałości :D
Jest to trudny temat ale postaram sie go pociagnąć do końca ale jak na razie robota stoi gdyż portfel jest pusty i brak papierków na to by zakupic materiał torowy na trzecia skrzynkę gdzie znajdą sie rozjazdy :)
 

ogest

Użytkownik
Producent
Reakcje
28 0 0
#89
szczerze mówiąc przejeżdżam dość często samochodem obok terminalu paliw w Radzionkowie i też mam chrapkę na takie coś :p łącznie z terminalem dla cystern samochodowych.
 
OP
OP
Gała

Gała

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
#90
Co to erminalu dla cystern samochodowych to mam jeszcze kilka pomysłów. Jak na razie wyglada to tak jak na zdjeciu DSCI0010. Myślę o rozbudowie na 4 stanowiska ale muszę sie zastanowić
 
Reakcje
0 0 0
#91
Cześć, sorry że odkopuję temat ale mam pytanie co z projektem,?
Jeśli cię to interesuje to mam trochę materiałów na temat punktów przeładunkowych i pompowni paliw z rafineri Orlen Płock, bazy paliw płynnych i zakładów azotowych.:)

Mogę podać rysunek z dokładnymi wymiarami frontu nalewczego Dla cystern kolejowych jak i samochodowych gdyż takie projektowałem. Podobnie ze zbiornikami paliwa i przepompowni.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 25
Buduję makietę 39
Buduję makietę 8
Buduję makietę 1
Buduję makietę 179

Podobne wątki