• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja BMW od Pietrasa

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.558 386 20
#21
Jak dla mnie to te felgi trochę za duże, wygląda jak nasz polski tzw "wieśtuning", no ale to tylko moje zdanie. Te koła bardziej pasują do większych modeli, od piątki w górę.
 
OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#22
Zgadza się model wyjściowy ładny ale bardzo prosty, felgi dużo dają...
[DOUBLEPOST=1505153795][/DOUBLEPOST]
Jak dla mnie to te felgi trochę za duże, wygląda jak nasz polski tzw "wieśtuning", no ale to tylko moje zdanie. Te koła bardziej pasują do większych modeli, od piątki w górę.
Były to jedne z najmniejszych felg w zestawie od Herpy. Myślę że jakby pomalować zderzaki, progi w kolor do tego lip spoiler na klape w kolorze czarny połysk - zmienił byś zdanie :)
 
Ostatnio edytowane:

maniac64

Znany użytkownik
Reakcje
1.093 5 0
#30
Czarne i czerwone touring e36 wygladaja teraz kozacko po zmianie felunku, piatki rowniez świetnie sie prezentuja (y)(y) jeszcze taka mala sugestia ... jak robisz fotki kolejnego modelu zostawiaj poprzednie na drugim pasie autostrady lub na parkingu ,efekt prezentacji bedzie jeszcze lepszy (y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 21
Samochody osobowe 272
Samochody osobowe 62

Podobne wątki