• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja BMW GARAGE

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#42
Model super od herpy, ale mnie się podobają felgi fabryczne.Te Twoje felgi według mnie psują wizerunek najpiękniejszej generacji 7-ki o niezachwianej i harmonijnej sylwetce.
Na Twoich zdjęciach za bardzo wychodzą poza obrys nadkoli (karoserii). Efekty byłby super, jakbyś je poszerzył nadmiarem kitu modelarskiego (szpachli) ale musiałbyś się nazywać
Mr Mc Gyver ;) Ogólnie nie jest źle i na niektórych zdjęciach ładnie to wszystko wygląda, jednak przedostanie zdjęcie jakoś razi mnie tylnym kołem o zmienionej geometrii do driftu ;)
 
OP
OP
Majniusz

Majniusz

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#45
Następny model w mojej kolekcji :) Zagablotowane E36 w pakiecie GTR :) Kupiłem go ze względu na kolor i felgi. Na szczęście się nie zawiodłem :)

 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#46
Jedyny minus to lusterka, które w tych metalizowanych karoseriach niestety były bez metaliku, no i z reguły kolor tylko zbliżony. No ale taka była właśnie Herpa. Poza tym to naprawdę świetny model. Herpa poszła na całość i nawet na felgach dała znaczki "śmigiełka". :)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#47
Model wyrafinowany aerodynamicznie w skali 1/87. Pierwszy raz rzuciły mi się na oczy maleńkie bawarskie znaczki na felgach po wcześniejszym przeczytaniu powyższego wpisu od Eksperta ds. BMW ;)
 
OP
OP
Majniusz

Majniusz

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#48
Jedyny minus to lusterka, które w tych metalizowanych karoseriach niestety były bez metaliku, no i z reguły kolor tylko zbliżony. No ale taka była właśnie Herpa. Poza tym to naprawdę świetny model. Herpa poszła na całość i nawet na felgach dała znaczki "śmigiełka". :)
Apropos lusterek tez mnie gryzą i przeszło mi przez myśl pomalować na czarny połysk, ale się waham. Śmigła są zarówno na felgach jak i na przedniej i tylnej klapie. Dla mnie magia.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#49
Z tego co pamiętam to tylko dwa modele BMW w skali 1:87miały znaczki na felgach: ten herpowski pokazany przez Ciebie i zrobiony przez Schuco metalowy model BMW 5 E60 też wersja gablotkowa. Jak znajdę fotki to mogę wkleić.
[DOUBLEPOST=1447277607,1447277154][/DOUBLEPOST]No i właśnie znalazłem:

IMG_8358.jpg
 
OP
OP
Majniusz

Majniusz

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#53
No to kolejny egzemplarz- BMW Z3 Roadster. Wydaje mi się, że dość pospolity model ale bardzo podoba mi prezencja - a w szczególności w gablocie :)

 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 54
Samochody osobowe 272

Podobne wątki