• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja BMW GARAGE

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#27
Jak zmienisz mu koła i puścisz go na glebę to nie będzie już tego pięknego klasyka i prawdziwego rasowego BMW. Ale skoro sprawia Tobie radość dłubanie przy klasykach to nic nie stoi na przeszkodzie.
Sam model jest świetnie wykonany. Otwierana maska z sercem BMW jest szczególna. Kolor bardzo ładny i pasuje do tego stylu, jaki oferował zamożnym klientom producent z Bawarii. Świetna kolekcja !
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
#28
Ten model wygląda naprawdę dobrze i nie za bardzo co jest w nim poprawiać/zmieniać. No ale decyzja należy do właściciela. Nie zrób tylko z tego modelu tzw. "wieś-tuningu".
 
OP
OP
Majniusz

Majniusz

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#30
Jeżeli chodzi o modyfikacje które w niej przeprowadze to są to zabiegi "odwracalne". Większe i ładniejsze koła oraz obniżone zawieszenie to dla mnie "złoty srodek" pomiędzy zachowaniem seryjnej karoserii a poprawieniem prezencji :)
 
OP
OP
Majniusz

Majniusz

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#32
No to tak jak mówiłem oto kolejna sztuka która na poprzednich zdjęciach skryta była w Cieniu E32. Jest to E28 czyli seia 5. Model tak mi się spodobał pomimo braku detali, że tylko właśnie je poprawiłem pomijając resztę zabiegów "tuningowych" :)
Gdy do mnie dotarła wyglądała tak:


Po kosmetyce chromline zabłysnął :)

 
OP
OP
Majniusz

Majniusz

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#38
teraz moje najnowsze dziecko :) BMW E38
seria wygląda tak:


Pobawiłem się trochę kołami (odlewy) od użytkownika Abarth. Wzór firmy Alpina. Kontrowersyjnie opony nie są założone "do końca" na felgi co ma imitować "naciąg" węższych opon na szersze felgi ;) Pozwoliło to na idealne spasowanie brzegów felg z błotnikami :) tak to wyszło:


Co prawda na żywo wygląda to o wiele lepiej niż na zdjeciu, ale to już widzę tylko ja :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 54
Samochody osobowe 272

Podobne wątki