• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Blok Fallera

kotebi

Aktywny użytkownik
Reakcje
56 0 0
#43
Przymiarki są i czuję się wywołany do tablicy. Napotkałem problemy z którymi muszę się uporać (modułowość pięter i okna), a jeśli mam wypuścić "kichę" i się za nią wstydzić to wolę wcale. Optymistycznie brzmi to, że prace idą do przodu. :D

Co do betoniarni mam rysunki i wymiary "wędki"
 

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#46
model bloku mieszkalnego z wielkiej płyty . Element budowy z lat PRL do którego bedą dostepne drźwigi, spychacze, ciągniki i przyczepy . Element odzwirciedla realistyczny blok z lat 80 z możliwościią rozbudoowy do 4 kondygnaci.

Tylko producent tego bloku niech poprawi opis tego produktu umieszczony na dole pod zdjęciami. Model- początek zdania piszemy z dużej litery, słowo dżwigi bez literki r, następne słowa z błędami - będą, dostępne, odzwierciedla, możliwością, rozbudowy, kondygnacji.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.030 494 29
#47
model bloku mieszkalnego z wielkiej płyty . Element budowy z lat PRL do którego bedą dostepne drźwigi, spychacze, ciągniki i przyczepy . Element odzwirciedla realistyczny blok z lat 80 z możliwościią rozbudoowy do 4 kondygnaci.

Tylko producent tego bloku niech poprawi opis tego produktu umieszczony na dole pod zdjęciami. Model- początek zdania piszemy z dużej litery, słowo dżwigi bez literki r, następne słowa z błędami - będą, dostępne, odzwierciedla, możliwością, rozbudowy, kondygnacji.

Rzeczywiście, wyjątkowo niechlujny opis.
Musisz napisać do producenta bo on tu nie zagląda.
 

KacperWKK

Aktywny użytkownik
Reakcje
249 32 8
#53

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.030 494 29
#55
Panowie, rozumy pozjadaliście zapominając o swoim, mało to było radosnej twórczości projektantów i budowlańców, na łosiedlu gdzie mieszkałem było przynajmniej sześć rodzajów bloków i każdy inny, GPM nie narysował tego z chmur, musiał mieć "podkładkę".
Jurek coś Ty taki nerwowy, andropauzę przechodzisz czy niedopity jesteś, ciągle byś się kłócił, zbuduj coś, odpocznij, mamy nowego światowego premiera, będzie lepiej.
 
J

Jurek ST44

Gość
#56
Panowie, rozumy pozjadaliście zapominając o swoim, mało to było radosnej twórczości projektantów i budowlańców, na łosiedlu gdzie mieszkałem było przynajmniej sześć rodzajów bloków i każdy inny, GPM nie narysował tego z chmur, musiał mieć "podkładkę".
Jurek coś Ty taki nerwowy, andropauzę przechodzisz czy niedopity jesteś, ciągle byś się kłócił, zbuduj coś, odpocznij, mamy nowego światowego premiera, będzie lepiej.
Co miałem to zbudowałem, marzy mi sie blok ale 8-10 piętrowy taki z wielkiej płyty taki zajebiście jedyny słuszny komuchowaty :LOL::LOL::LOL:
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
Reakcje
19 4 1
#59
Musze tez cos powiedziec, ze tak jak Pawel R mowi, ze bylo kilka rodzajow tych blokow.
Te co n.p. Faller robi, to takie podobne w Kartuzach (kolo Gdanska) stoja na jednym osiedlu.
Oczywiscie ze nie sa 1:1 bo Faller przedstawia bardziej bloki z DDRow, ale sa bardzo podobne.
[DOUBLEPOST=1512927473][/DOUBLEPOST]
2017-12-10_1219.png

[DOUBLEPOST=1512927511][/DOUBLEPOST]
2017-12-10_1218.png
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
#60
Poszukaj jeszcze raz , ten jest niewypałem skoro nie widzisz drastycznych różnic między nimi.
Jureczku... Bloki, o których Ty mówisz, te wielopiętrowe były w dużych miastach, ale w małych miastach, to już z reguły budowano czteropiętrowe. W Kutnie jest taki blok jednopiętrowy. Możesz go poszukać w mapachu wujka Google, np tu: https://www.google.pl/maps/@52.2406...4!1siPZq0NPmtD2jTVrtpRrZPA!2e0!7i13312!8i6656
Oczywiście, dziś jest na nowo ocieplony i otynkowany, ale to typowy blok z wielkiej płyty.
Takie bloki jedno lub dwupiętrowe budowano też w PGR-ach.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Budownictwo i pozostała infrastruktura 16

Podobne wątki