• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

BIZON z056 - MKprojekt Zapowiedź Jesień 2019

Michal88

Aktywny użytkownik
Reakcje
488 15 0
#1
Cześć

Z okazji zbliżających się żniw zapowiadam kombajn Bizon z056 !
Model będzie oczywiście w skali 1:87 z żywicy i elementów fototrawionych wykonany na mam nadzieję wysokim poziomie. Wykonam 2- wersje bez kabiny i z kabiną. Będzie to pierwszy model z serii rolniczej i nie ostatni :)
Model jest już w fazie prototypu, zdjęcia niebawem zamieszczę.


Ashampoo_Snap_2019.07.04_12h52m09s_001_.png

Ps. Star 660& K-407b - Tu nastąpiły znaczne opóźnienia, wszystko ze wzg. na przerastające mnie skomplikowanie modelu przy większej ilości idzie ześwirować o_O... Mimo to temat dokończę, każdy kto zamówił dostanie swojego Stara ale niestety to potrwa może nawet do końca roku. Ważniejsza dla mnie od czasu jest poziom jakości a tego nie da się przeskoczyć, chyba żebym zatrudnił grupę chińczyków...
Z myślą o najbardziej "niecierpliwych" pod koniec tego miesiąca wystawię 3szt (żółty, szary i wojskowy) na Allegro.
Kto nie chce czekać oczywiście może zrezygnować.
 

Flotoma

Znany użytkownik
Reakcje
4.925 5 0
#2
Bardzo trzymam kciuki za powodzenie nowego projektu!
Korzystając z okazji zapisuję się na egzemplarz bez kabiny. Bawiłem się na takim w dzieciństwie :)
 
OP
OP
Michal88

Michal88

Aktywny użytkownik
Reakcje
488 15 0
#8
Cześć Heniu

Zmiana planów. Stary są teraz dla mnie priorytetem. Prawie gotowe są już wersje: skrzyniowa i warsztat. Zrobiłem także wczesny wariant kabiny z dachem w całości brezentowym oraz wersja Star 66 inny rozkład kierunkowskazów. Będą gotowe i do montażu ale na razie jeszcze nie zapisuję.

Zrobię osobne wątki do każdej wersji i wtedy będzie można się zapisać.
Bizon będzie później.
 

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
#10
Michale! Działaj! Tak kultowy kombajn to podstawa polskiej wsi i lokalnych PGRów:cool:
Trzymam mocno kciuki za projekt(y)(y)(y)