• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny Rivarossi - modele zespołów wagonów piętrowych serii Bipa/Bhp

B

bobby74

Gość
Cholera jakie wszystko staje się proste, kiedy jest ktoś z autorytetem, wiedzą i przykładowym zdjęciem dla "maluczkich" objaśniającym wszystko... Szacunek!
 

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
A ja jako malkontent dodam tylko że model jest ok, ale przedstawia spartolony wagon/zestaw w oryginale.
Rozumiem że nie było pola manewru żeby równy wybrać, bo został tylko jeden.
 

OSA

Aktywny użytkownik
Reakcje
4 1 0
Przez przypadek popełniłem w 2013 roku fotki ów bipy na Helu ;) Nie bić za jakość, bo po pierwsze robione komem, a po drugie ujęcia są bardziej dokumentacyjne niż artystyczne i poprawne technicznie :)
 

Załączniki

hjugytf

Aktywny użytkownik
Reakcje
458 47 4
Czy ktoś z szanownych użytkowników forum posiada informacje na temat kolejnych wydań piętrusów? Chciałbym wiedzieć czy wyjdzie jeszcze coś z IV epoki (z pasami), czy też mam zakupić z drugiej ręki Gdyńską Bipę?
Też mam taki sam problem. Jest to model który mieć trzeba a ja go jeszcze nie posiadam. Myślę, że chyba będzie trzeba zaopatrzyć się z drugiej ręki, ale sam oczekuję na odpowiedź na Twoje pytania. Może ktoś wie...
 

Preki

Aktywny użytkownik
PGM
Reakcje
96 2 0
Te z Chojnic swego czasu jeszcze w RJ 2007/2008 zdarzały się na odcinku Tczew-Gdynia prowadzone EU07 lub ET22. Po "usamorządowieniu" PR stała obsługa trakcją spalinową od Chojnic (poc. Tur).
 
Reakcje
0 0 0
Dzięki. Czyli ta Chojnicka Bhp z nowym logo PR to już tylko z trakcją spalinową, tak ?

A gdyby pominąć przydział chojnicki to z takich 4-zespołowych Bhp z nowym logo PR można stworzyć jakiś pociąg z lokomotywami elektrycznymi ?
 

Hydrus

Aktywny użytkownik
Reakcje
145 0 0
Czy ktoś z szanownych użytkowników forum posiada informacje na temat kolejnych wydań piętrusów? Chciałbym wiedzieć czy wyjdzie jeszcze coś z IV epoki (z pasami), czy też mam zakupić z drugiej ręki Gdyńską Bipę?
Właśnie, czy ktoś z nas wie coś o przyszłych wydaniach? Dla mnie akurat idealny byłby 4-członowy, oliwkowy Bhp, ale nieco wcześniejszy niż te z Rzeszowa i Skarżyska-Kamiennej - bez "trumienki", z drugiej połowy lat 90.
 
J

Jurek ST44

Gość
Czy ktoś z szanownych użytkowników forum posiada informacje na temat kolejnych wydań piętrusów? Chciałbym wiedzieć czy wyjdzie jeszcze coś z IV epoki (z pasami), czy też mam zakupić z drugiej ręki Gdyńską Bipę?
A czy z Warszawy były jakieś BIpy ? Interesuje mnie epoka 3c/4a.
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
3.982 28 1
Myślę ,że firma Rivarossi ma chyba coś ważniejszego do roboty aniżeli polskie modele, zważywszy na fakt przesunięcia wydania na drugą połowę
roku zapowiadanych na koniec lutego wagonów 23K ;)
 

Podobne wątki